Viktor z Modrého kódu má problém. A bohužel ne jeden!

Viktor Žák býval dobrý anesteziolog, bez jeho umění citlivě uspat pacienta by v rubavské nemocnici nemohli tamní lékaři provádět své pověstné výkony.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód - MEDAILONEK - ŽÁK (Igor Chmela)

reklama

Jenže pacienti jsou nyní kvůli Viktorovi v ohrožení, on sám by totiž spíše než nával práce potřeboval pauzu. Osud si s ním totiž krutě pohraje.

Viktor byl vždy lamač ženských srdcí a notorický záletník. Žil v dlouhodobém vztahu s vrchní rubavského urgentu Mery. Pro ni to však nebyl vztah, který by si vysnila. Viktor ji neustále podváděl, až ji nakonec opustil kvůli její mladší kolegyni, sestřičce z rubavské nemocnice. Výmluvu našel v tom, že chtěl založit rodinu, což s Mery nebylo možné. Jenže ani tentokrát to nedopadne tak, jak by si představoval. Vinou špatné shody náhod jej manželka opustí a on zůstane na výchovu svého syna sám.

Prohlédněte si fotogalerii:

A proto sáhne po té nejhorší „berličce“, co může – alkoholu. Jenže Viktor se bude muset vzchopit, a být oporou svému nově narozenému synovi i kolegům v rubavské nemocnici. Zvládne to?

To se dozvíte již od 25. března na obrazovkách televize Prima v novém seriálu Modrý kód.

reklama

reklama