Viktorova matka se v seriálu Modrý kód konečně dozví pravdu o vztahu Viktora a Vali

A řekne jí to Vali. Jak se na manželství fingované kvůli adopci dítěte bude Viktorova matka tvářit, když je přesvědčená, že k sobě Vali a Viktor patří. To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Viktor a Vali v seriálu Modrý kód
Viktor a Vali v seriálu Modrý kód
FTV Prima/ Modrý kód

Viktor svoji matku totiž udržoval v přesvědčení, že jeho vztah a manželství s Vali je skutečné. A nyní, když se Vali opětovně sblížila s Jindřichem Hojerem, označil jako příčinu jejich rozvodu právě Hojera. To ale není vůbec pravda, k rozvodu by došlo tak jako tak. Jen to Viktor své matce neřekl.

Jak se bude jeho matka na pravdu tvářit? Odpověď ve videu:

Modrý kód (209): MK_209 ARCHIV Pravda o Vali a Viktorovi
Modrý kód (209): Pravda o Vali a Viktorovi

Urgentní příjem opět zaujme řada kuriozních pacientů. Mladý nadšený fotograf fotí starým fotoaparátem. Bohužel si neuvědomí, že chemické látky používané při focení mohou být příčinou výbuchu. A přesně to se mladému umělci stane… Aby toho nebylo málo, mladý je muž je dokonce svědkem loupežného přepadení. Nyní bude ale na lékařích z urgentu, aby vůbec přežil.

Sledujte upoutávku seriálu Modrý kód:

Modrý kód (209) - upoutávka
Modrý kód (209) - upoutávka

O život půjde také tanečnici z místního klubu Červená sedma. Vypadá to, jako by měla infarkt. Jenže u tak mladé, aktivní dívky? Co by mohlo být jeho příčinou? Ukáže se, že na vině jsou nekvalitní drogy.

Pavel volá Matymu

Co po něm může chtít? Překvapivě chce poslat peníze, protože se mu na služební cestě podařilo zablokovat si kartu. Maty se nakonec rozhodne celou situaci vyřešit sám, aniž by o ní řekl Veronice. S ní si naopak plánuje užít dokonalý víkend v Praze. A Veronika to vidí stejně.

Modrý kód (209): MK_209 ARCHIV Výlet do Prahy
Modrý kód (209): Výlet do Prahy

Markéta chce jít na grilování se spolužáky. Otec je ale přísný, zábavu jí povolit nechce. Dokonce i Mery se zdá, že je Michal na dceru až příliš ostrý, podobný styl výchovy Mery neschvaluje. Protože ale ona sama není matka a nikdy dítě nevychovávala, těžko soudit, co je nejlepší přístup. A Adam Brejcha začíná litovat svého slibu, který dal onkologicky nemocné Miladě…

Na další vypjatou epizodu seriálu Modrý kód se podívejte ve středu ve 20.15 na Primě nebo se na její předpremiéru mrkněte již nyní v iPrima Videopůjčovně.

 

reklama