Víte, jak vypadá záchvat nemoci, které lze předejít očkováním? Ve středu odpoví Modrý kód

Některým nemocem lze úspěšně předcházet očkováním. Ten, kdo se mu ale vyhýbá, je stále v ohrožení. Třeba jako squatter Sanchez, s nímž budou mít na urgentním příjmu plné ruce práce. Sledujte Modrý kód ve středu ve 20.15 na Primě.
Modrý kód tentokrát na téma očkování
Modrý kód tentokrát na téma očkování
FTV Prima/ Modrý kód

reklama

Aby vytrestala svého otce a Mery za přehnanou přísnost, rozhodla se Markéta, že uteče z domova. Michal je zprvu bezradný, kam se jeho pubertální dcera poděla, nakonec ho ale navede leták na jejím stole – a společně s Mery vyráží do známého squattu ve městě.

Tam dorazí doslova za pět minut dvanáct. Jeden ze squatterů má totiž podivně vypadající záchvat. Dušuje, že drogy nebere. Ale co tedy za jeho křečemi stojí?

Sledujte již nyní odstrašující video:

Modrý kód (207): Záchvat
Modrý kód (207): Záchvat

Michal s Mery tedy budou mít veselo. Zdaleka ale nebudou jediní! Maty Bojan se stále snaží smířit s pravidly volného vztahu, jak je nastavila Veronika. Od jejího partnera Pavla dostane překvapivé doporučení!

Vedle toho budou samozřejmě lékaři na urgentu řešit další pozoruhodné případy – stresovou ztrátu paměti nebo mladého muže po nehodě na motorce. Vali bude opět svědkem ne zcela standardního chování vychovatelů k dětem v dětském domově.

Podívejte se na upoutávku k další epizodě seriálu Modrý kód:

Určitě se ve středu na Modrý kód dívejte. Saša Růžičková v něm udělá bezvadnou žárlivou scénu. Kvůli komu? Startujeme na Primě ve 20.15.

V archivu na iPrima.cz si zatím můžete přehrát online také další oblíbené seriály televize Prima:

reklama

reklama