Vrchní Mery z Modrého kódu má za sebou těžké období – co ji čeká dál?

Vrchní sestra Marie Černá, které všichni říkají Mery, je faktická šéfka urgentu. Je rázná, svědomitá, přísná, prostě takový generál. Mery si v loňském roce prošla v soukromí těžkým obdobím, a to v momentě, kdy David Hofbauer odešel ze dne na den do Londýna a ji nechal v Rubavě.
Modrý kód: Vrchní sestra Mery se zase usmívá!
Modrý kód: Vrchní sestra Mery se zase usmívá!
archit FTV Prima

reklama

Mery, kterou velmi přesvědčivě hraje oblíbená herečka Sabina Laurinová, má na vše systém, tabulky, grafy, organizéry, všechno musí šlapat jako hodinky, tak se cítí bezpečně. Má u kolegů autoritu a respekt. Je duší a motorem oddělení, je tam prakticky stále, i na úkor osobního života. Po počátečních problémech s doktorem Hofbauerem se sblížili, Mery se do Davida zamilovala a plánovala s ním budoucnost. Bohužel, David po úmrtí svého otce volí razantní řešení a z Rubavy odchází. Sám. Mery se s tím nemůže smířit a na Davida stále nemůže zapomenout. I v nových dílech se ale ukazuje, že minulost je stále příliš živá.

Připomeňte si naším videem, jak na sebe vzpomínají Sabina Laurinová a Marek Němec neboli seriálový David Hofbauer.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód: Marek Němec a Sabina Laurinová

Nenechte si ujít premiérové díly Modrého kódu od pondělí 14. 1. ve 20.15.

Oblíbený seriál sledujte také online.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!