Vysněná dovolená Vandy Chaloupkové alias Veroniky Jánské z Modrého kódu

Hvězda primáckého seriálu Modrý kód herečka Vanda Chaloupková strávila léto velmi nevšedně. Namísto modrých vod Karibiku a horkého slunce dala přednost svobodnému cestování a divoké přírodě v Norsku. Autem se svým přítelem procestovala část Norska, namísto all inclusive stolům dali přednost vlastnoručně uloveným rybám a pětihvězdičkový hotel vyměnila za stan.
Modrý kód: Maty našel novou budoucnost na rubavském urgentu
Modrý kód: Maty našel novou budoucnost na rubavském urgentu
achiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

"Zdravím z Norska. Je tu nádherně," vzkázala Chaloupková svým fanouškům. Vandin partner se věnuje lovu ryb, je to jeho největší koníček. "Podařilo se mi chytit několik tresek," vypráví půvabná herečka. "Po návratu mne čeká každodenní natáčení Modrého kódu, těším se na to, ale jsem ráda i za tohle vyčištění hlavy," dodává talentovaná herečka.

Vandu Chaloupkovou okouzlila Skandinávie.
Autor: archiv FTV Prima Vandu Chaloupkovou okouzlila Skandinávie.

"Jeli jsme z Dánska trajektem do Kristiansandu. Projeli jsme fjordy až k Atlantské cestě. Každou noc jsme spali někde jinde. Chytali jsme ryby, pili vodu z řek a kochali se nádherou. Nakonec jsme navštívili Oslo a pokračovali do Švédska. Göteberg, Malmö a pak přes most zpět do Dánska. Dali jsme si kávu v Kodani a na závěr v našem milovaném Berlíně večeři. Skandinávii jsem navštívila poprvé a v životě jsem neviděla nic krásnějšího," vypráví své dojmy herečka.

Že je Vanda Chaloupková opravdu dobrodruh, potvrzují i fotografie, které ukázala na svých sociálních sítích. Úchvatné scenérie, západy slunce, nekonečné obzory a relax u lovu ryb. Takhle vypadá dokonalá dovolená podle oblíbené herečky.

Ideální dovolená Vandy Chaloupkové
Autor: archiv FTV Prima Ideální dovolená Vandy Chaloupkové

Vandu Chaloupkovou jako doktorku Veroniku Jánskou uvidíte v nových dílech seriálu Modrý kód již v pondělí 26. 8. ve 20.15.

Modrý kód sledujte ale nyní ONLINE!

Služba iPrima bez reklam

iPrima bez reklam! Sledujte oblíbený obsah bez reklamních sdělení

Reklama
Reklama