Vztah Mery a Michala je v Modrém kódu v ohrožení. Dívejte se ve středu

Mery se snaží s Markétou dobře vycházet. Jenže Michalova dcera si usmyslí, že vztah svého otce a Mery rozeštve. Podaří se jí to? To uvidíte ve středu ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Modrý kód.
Mery s Michalem spolu nejen pracují, ale také bydlí
Mery s Michalem spolu nejen pracují, ale také bydlí
archiv FTV Prima

reklama

Nevidět nebo mít vážné problémy se zrakem, to není jen omezující, ale může to být i život ohrožující. Slepý muž takto na své každodenní pochůzce spadne do hlubokého výkopu a vážně se poraní. Bude na lékařích z rubavského urgentu, aby jej ošetřili. Pro muže to ale možná bude štěstí v neštěstí. Jak se zdá, jeho slepota totiž nemusí být trvalá. Jak se ale na to celé bude dívat mužova partnerka, která mu dle svých vlastních slov obětuje život?

Podívejte se na upoutávku středečního Modrého kódu:

Modrý kód (202) - upoutávka
Modrý kód (202) - upoutávka

Do života Michala a Mery vstoupila jako tornádo Michalova pubertální dcera Markéta. Ta se nachází v současnosti v těžké situaci, kdy ztratila své nejbližší, zároveň se ale zdá, že se v rámci pubertální vzdorovitosti snaží svého otce s Mery stůj, co stůj rozeštvat…

Modrý kód (202): Střet Markéty a Mery
Modrý kód (202): Střet Markéty a Mery

Dalším z pacientů bude mladík po závažném pádu z kola. Sám o sobě pád nebyl tak nebezpečný, bude ale na Adamu Brejchovi, aby zjistil, co vlastně bylo příčinou jeho nehody. A jen tak mimoděk svým kolegům na sále vysvětlí, kdo je to hipster. Víte to i vy?

Mrkněte se na vysvětlení Adama ze seriálu Modrý kód:

Modrý kód (202): Hipster
Modrý kód (202): Hipster

A doslova záhadou bude silný kašel pacientky, kterým trpí i její partner. Nejedná se o žádný typ infekce, ani nachlazení. Pár se přitom stále pohybuje ve vetešnictvích a na burzách. Nemohou jejich potíže pramenit ze špinavého haraburdí?

To vše dozvíte v další epizodě seriálu Modrý kód, na kterou se na Primě můžete podívat již tuto středu od 20.15. A mimochodem, vypadá to, že se na rubavském urgentu rýsuje nový vztah. Zkuste uhodnout, mezi kým!

reklama

reklama