Z Bořka Slezáčka je díky Modrému kódu hokejový trenér

V dalším díle Modrého kódu bodou lékaři bojovat o život hokejové hvězdy, která se zranila na tréninku. Roli ambiciózního trenéra si zahrál herec a zpěvák Bořek Slezáček.
Z Bořka Slezáčka bude hokejový trenér
Z Bořka Slezáčka bude hokejový trenér
archit FTV Prima

reklama

Bořka Slezáčka jeho fanoušci znají jako herce a zpěváka. Úspěšně působí v celé řadě divadelních her a muzikálech, jako například Děti ráje nebo Trhák. Z těch činoherních rolí se nyní Bořek těší na představení Tři v háji autorů Haliny Pawlovské a Michala Viewegha, která ho na začátku června zavede do jeho rodné Ostravy.

Bruslař jsem!

V Modrém kódu představí jako bezskrupulózní hokejový trenér. Jak se mu točilo a byla to jeho první role na ledě? “Točilo se mi skvěle. Byla to nová zkušenost, na ledě a s bruslema na nohou jsem ještě netočil. Ale bruslař jsem, i když to tak těch prvních pět minut natáčení nevypadalo, ale pak se to podalo,” vzpomíná s úsměvem na natáčení Bořek Slezáček.

Role mu předepisovala bezohledné a arogantní jednání, a to i vůči rubavským lékařům. Podívejte se na jeho roztržku s Adamem Brejchou, který je ošetřujícím lékařem zraněného hokejisty.

Víte, kdo já jsem?

Modrý kód (165): Víte kdo ja jsem?
Modrý kód (165): Víte kdo ja jsem?

Podívejte se na naši fotogalerii, kde jsou zachyceny momenty z natáčení.

Sledujte Modrý kód ve středu 27. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

reklama

reklama