Z Bořka Slezáčka je díky Modrému kódu hokejový trenér

V dalším díle Modrého kódu bodou lékaři bojovat o život hokejové hvězdy, která se zranila na tréninku. Roli ambiciózního trenéra si zahrál herec a zpěvák Bořek Slezáček.
Z Bořka Slezáčka bude hokejový trenér
Z Bořka Slezáčka bude hokejový trenér
archit FTV Prima

reklama

Bořka Slezáčka jeho fanoušci znají jako herce a zpěváka. Úspěšně působí v celé řadě divadelních her a muzikálech, jako například Děti ráje nebo Trhák. Z těch činoherních rolí se nyní Bořek těší na představení Tři v háji autorů Haliny Pawlovské a Michala Viewegha, která ho na začátku června zavede do jeho rodné Ostravy.

Bruslař jsem!

V Modrém kódu představí jako bezskrupulózní hokejový trenér. Jak se mu točilo a byla to jeho první role na ledě? “Točilo se mi skvěle. Byla to nová zkušenost, na ledě a s bruslema na nohou jsem ještě netočil. Ale bruslař jsem, i když to tak těch prvních pět minut natáčení nevypadalo, ale pak se to podalo,” vzpomíná s úsměvem na natáčení Bořek Slezáček.

Role mu předepisovala bezohledné a arogantní jednání, a to i vůči rubavským lékařům. Podívejte se na jeho roztržku s Adamem Brejchou, který je ošetřujícím lékařem zraněného hokejisty.

Víte, kdo já jsem?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Modrý kód (165): Víte kdo ja jsem?

Podívejte se na naši fotogalerii, kde jsou zachyceny momenty z natáčení.

Sledujte Modrý kód ve středu 27. 3. ve 20.15.

Modrý kód také on line!

Nechcete čekat až do středy? Využijte naši iPrima Videopůjčovnu.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!