Žárlivá scéna bude Adama Brejchu z Modrého kódu hodně bolet!

V Modrém kódu bude opět pořádně rušno. Vážná nehoda, která ovlivní další život hned několika lidí, pěstní souboj, plánování velkého stěhování – to vše se bude intenzivně řešit na rubavském urgentu.
Adama Brejchu dohání jeho problémy s opačným pohlavím
Adama Brejchu dohání jeho problémy s opačným pohlavím
archit FTV Prima

reklama

Sestřička Eva se dostává do těžké životní situace, když si její otec opět nedá říct, řídí auto a dojde k těžké bouračce.

Podívejte se na ukázku z dalšího dílu

Modrý kód (130) - upoutávka
Modrý kód (130) - upoutávka

Konflikt mezi Libuškou a Adamem eskaluje. Do všeho se rázně vloží Libuščin žárlivý manžel. Právě on najde v jejím telefonu komunikaci s Adamem. Průšvih na sebe opravdu nenechá dlouho čekat.  A rázné řešení celé situace bude Adama opravdu hodně bolet, jak je vidět ve videu.

Žárlivá scéna přímo na urgentu

Modrý kód (130): Výstup žárlivého manžela
Modrý kód (130): Výstup žárlivého manžela

Petra Horváthová se rozhodla, že odjede se Štěpánem Slavíkem na půl roku do Argentiny a dává proto Mery výpověď. Bohužel ale stále neví, že její vyvolený je ženatý. Prokopa štve, že Štěpán dělá z Petry hlupáka a snaží se ze všech sil, aby se Štěpán Petře přiznal a netahal ji dál za nos. Jak je vidět z ukázky, Slavík se do toho rozhodně nehrne.

Prokop se snaží dotlačit Štěpána k přiznání

Modrý kód (130): Prokop tlačí na Štěpána
Modrý kód (130): Prokop tlačí na Štěpána

Saša zjistí, že ji Maty s Prokopem nepřihlásili do lékařské soutěže. A je to také Saša, kdo řeší případ malého syna paní Strakové, který si do pusy vytlačil celou tubu lepidla.

Jednotlivé epizody Modrého kódu sledujte také online.

Další pokračování seriálu Modrý kód už v pondělí 29. 10. ve 20.15 na Primě!

reklama

reklama