Ženský půvab, neschopnost, ale i lásku – to vše přinesly do seriálu Modrý kód nové postavy!

V seriálu Modrý kód se ve finále této sezony objevily hned tři nové postavy. Jedná se o tři lékaře, kteří posílili tým rubavského urgentu. Připomeňme si vtipnou a půvabnou doktorku Veroniku Jánskou, intrikánského a cvachovsky neschopného doktora Kamila Prchlíka a závěrem také světoběžnického lékaře bez hranic Michala Tomáška, který okouzlí i vrchní Mery.
Jak se bude vyvíjet vztah Mery a Michala?
Jak se bude vyvíjet vztah Mery a Michala?
archiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tři nové postavy, tři nové charaktery. Připomeňme si, co jsou vlastně zač!

MUDr. Veronika Jánská (Vanda Chaloupková)

Veroniku Jánskou hraje Vanda Chaloupková
Autor: archiv FTV Prima Veroniku Jánskou hraje Vanda Chaloupková

MUDr. Veronika Jánská  je chirurgyně-cévařka. Veronika je akční, sportovní typ. Ženská, co skáče s padákem a potápí se v moři. Je to prostě „Střelec“. Neztrácí čas váháním, rozhoduje se bleskově a většinou správně. Dokáže vtipně a trefně pojmenovat problém a hned ho řešit. Jako průvodce rubavským urgentem je jí určený Maty Bojan, kterému Veronika ve finále pomůže, aby mohl odletět za Lucií do Kanady. Podívejte se!

Šťastnou cestu

Modrý kód (175): Šťastnou cestu, Maty
Modrý kód (175): Šťastnou cestu, Maty

MUDr. Kamil Prchlík (Petr Buchta)

Kamila Prchlíka hraje Petr Buchta
Autor: archiv FTV Prima Kamila Prchlíka hraje Petr Buchta

Doktor Kamil Prchlík, kterého hraje Petr Buchta, je na první pohled zábavný typ. S ničím nemá problém, je ochotný, pozorný, milý a velmi hovorný. Rád se chlubí zahraničními zkušenostmi. Za usměvavou tváří a velkými slovy se ale schovává ambiciózní a bohužel neschopný lékař, který se ohání svým vlivným tatínkem. Právě díky němu mu prochází dost průšvihů – bohužel i těch pracovních. Připomeňte si jeho zbabělý útěk z týmu.

Už toho mám dost!

Modrý kód (176): Už toho mám dost
Modrý kód (176): Už toho mám dost

MUDr. Michal Tomášek (Saša Rašilov)

Modrý kód: Saša Rašilov hraje traumatologa MUDr. Michala Tomáška
Autor: archiv FTV Modrý kód: Saša Rašilov hraje traumatologa MUDr. Michala Tomáška

MUDr. Michal Tomášek je doktor bez hranic, traumatolog. Je milý, vtipný, vzdělaný, i když nemluva. Doteď se mu příliš nedařilo mít plnohodnotný vztah, přestože byl ženatý. Tomášek je zvyklý na svůj single styl života, svoje rituály. Ale není sobec, jen zkrátka osobním vztahům nadřazuje svou práci, své poslání, kterým je zachraňovat svět a potírat bezpráví. Výrazně ovlivní život vrchní sestry Mery. Ta podlehne jeho kouzlu a zamiluje se! Vzpomeňte si na jejich první milostnou scénu.

Nová lovestory

Modrý kód (182): Nová lovestory
Modrý kód (182): Nová lovestory

Seriál Modrý kód a osudy jeho hrdinů si můžete díky archívu připomínat i během letní pauzy v televizním vysíláním. Stačí sledovat Modrý kód online!

Reklama
Reklama