Co uvidíte v neděli? Kájovi z Mordparty pachatel podřízne hrdlo. Přežije to?

Mordparta pátrá po pachateli, který unáší ženy a týrá je, dokud je neusmrtí. Jeho praktiky jsou více než brutální. V ohrožení bude i vyšetřovatelka Naďa. Nejmladší člen Mordparty se dostane během vyšetřování do nebezpečné situace. Přežije? Podívejte se na ukázku.
Kája vyšetřuje případ unášení dívek a žen
Kája vyšetřuje případ unášení dívek a žen

reklama

Další díl Mordparty uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Vyšetřovatelé z Mordparty momentálně neprožívají ideální období. Pavel je rozejitý s těhotnou Vendy, která s ním odmítá komunikovat, hodlá se přestěhovat za prací do Berlína. Naďa zjistila, jak se její nejbližší člověk vlastně živí - svého manžela Marka vyhodila z domu.

Kája se poprvé v šestém dílu seznámí se svou matkou, která emigrovala a její děti ji už nikdy neviděly. Proč to udělala? Proč nechala děti žít v tom, že je jejich matka nezvěstná? Jakou roli v jejich neexistujícím vztahu nese otec, jenž právě umírá? A proč se matka znovu objevila v jejich životě?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta (6) - upoutávka

 

 

Mordpartu uvidíte ve 20.15 na Primě již tuto neděli.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

 

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

 

 

–––

reklama

reklama