Drama s přítelem dcera Colomba neustála. Colombo si pro ní jde do hackerského doupěte!

Starosti s dcerou Annou po první sérii Mordparty Colombovi neustaly. Podívejte se na exkluzivní scénu z prvního dílu Mordparty, který uvidíte tuto neděli.
Colombo si jde pro dceru

reklama

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Colombo, po nástupu nového šéfa, chce odejít do důchodu. Netěší ho atmosféra na oddělení a chtěl by se víc věnovat své dceři Anně (Anna Fialová), která po dramatickém vztahu s Michalem zůstala sama a po zranění kolena musela ukončit i nadějnou kariéru baletky.

Manupulátor Michal zničil dceru Colomba

Anna se totiž zamilovala do manipulátora, z kterého Colombo cítil od začátku něco nekalého. Nikdy se k Michalovi nechoval jako otec dcery ale jako policista, který pátrá. A to Anna vycítila. Ačkoliv mu vlastní dcera ani jeho manželka nevěřily, Colombo během svého osobního pátrání přišel na to, že Michal má za sebou už jeden důležitý výslech na policii.

Mordparta (1) – Colombo o vyšetřování
Mordparta (1) - Colombo o vyšetřování

Svou bývalou přítelkyni našel ve vaně s podřezanými žílami, sebevražda ale vypadala podezřele. Colombo během několika dílů zjišťuje, že to byla vražda a s největší pravděpodobností spacháná rukou Michala. Anna sice začala reflektovat manipulativní jednání Michala, jenže si stále nesundala růžové brýle. 

Podívejte se na shrnutí z 1. série Mordparty:

Co se stalo v 1. sérii Mordparty
Mordparta II (1) - Co se stalo v 1. sérii Mordparty

Vztah Colomba s Annou byl zcela vyhrocený do doby, dokud na Michala v kuchyni jeho domu neuhodil. Michal skončil ve vězení. Ale Anna jako bývalá baletka mentálně trpí dál...

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

reklama

reklama