Inspiroval jsem se u detektivek ze sedmdesátých let, říká představitel Radačinského

Neustále žvýkající Radačinský, velitel Mordparty, lezl nejen všem seriálovým vyšetřovatelům na nervy. Nevelké sympatie vzbudil Radačinský i u diváků. Kdo ho v jeho postavě nejvíce inspiroval, a proč se vyhýbá černobílým postavám? To v rozhovoru prozradil David Máj.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta II – Rozhovor s Davidem Májem

reklama

Zde najdete všechny díly první, ale i druhé série Mordparty v online archivu PRIMA PLAY.

David Máj se jako neustále přežvykující Radačinský objevil už v první sérii, kdy se zasloužil o to, aby Naďu a jejího manžela zavřeli do vazby. Druhá série je však pro vyšetřovatele v rámci Radačinského o dost více matoucí. Chvíli totiž nevědí, co si o snaze Radačinského, aby oddělení dobře fungovalo, mají myslet.

Nakonec se však ukázalo, že prvotní dojmy z nového šéfa oddělení byly správné.

Podívejte se na rozhovor s hercem Davidem Májem, který se přiznal, kde čerpal inspiraci pro takovou postavu.

David Máj vystudoval DAMU, hrál v loutkovém divadle v Mostě. S berlínským souborem Grotest Maru účinkoval po celé Evropě a se souborem Jednotka v Praze. Ztělesnil menší role v několika českých i zahraničních filmech např. Žralok v hlavě, Jedna ruka netleská, Protektor, Dune, Chasing Liberty. Pracoval také v produkčním týmu na filmech Nuda v Brně a Sluneční stát.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

–––

Uložit

Uložit

Uložit

reklama

reklama