Inspiroval jsem se u detektivek ze sedmdesátých let, říká představitel Radačinského

Neustále žvýkající Radačinský, velitel Mordparty, lezl nejen všem seriálovým vyšetřovatelům na nervy. Nevelké sympatie vzbudil Radačinský i u diváků. Kdo ho v jeho postavě nejvíce inspiroval, a proč se vyhýbá černobílým postavám? To v rozhovoru prozradil David Máj.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta II – Rozhovor s Davidem Májem

reklama

Zde najdete všechny díly první, ale i druhé série Mordparty v online archivu PRIMA PLAY.

David Máj se jako neustále přežvykující Radačinský objevil už v první sérii, kdy se zasloužil o to, aby Naďu a jejího manžela zavřeli do vazby. Druhá série je však pro vyšetřovatele v rámci Radačinského o dost více matoucí. Chvíli totiž nevědí, co si o snaze Radačinského, aby oddělení dobře fungovalo, mají myslet.

Nakonec se však ukázalo, že prvotní dojmy z nového šéfa oddělení byly správné.

Podívejte se na rozhovor s hercem Davidem Májem, který se přiznal, kde čerpal inspiraci pro takovou postavu.

David Máj vystudoval DAMU, hrál v loutkovém divadle v Mostě. S berlínským souborem Grotest Maru účinkoval po celé Evropě a se souborem Jednotka v Praze. Ztělesnil menší role v několika českých i zahraničních filmech např. Žralok v hlavě, Jedna ruka netleská, Protektor, Dune, Chasing Liberty. Pracoval také v produkčním týmu na filmech Nuda v Brně a Sluneční stát.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

–––

Uložit

Uložit

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!