Je odvaha postavit se nepříteli zevnitř, říká Vojta Kotek jako vyšetřovatel z Mordparty

Vyšetřovatel Kája v první sérii dostane padáka z Mordparty. V druhé sérii, kterou uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě, se vrací ke svým kolegům. Jenže v nezáviděníhodné roli. Podívejte se na rozhovor s Vojtou Kotkem o tom, jak Kája proplouvá životem.
Mordparta II – Rozhovor s Vojtou Kotkem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Kája přišel na konci první série o místo. Přičinil se o to Radačinský. Teď začíná tím, že hledá místo. Není to jednoduché, nikde ho nechtějí, musel prodat i hausbót a nemá kde bydlet. Pomůže mu Milan (J. Bábek) a nabídne svůj karavan.

„První série končí tím, že je Kája vyhozený z práce. Na začátku druhé série proto lavíruje se svým životem, ale trošku se mu to hroutí. Nicméně pokračuje zápletkou z první série, která se otevírá druhou řadu Mordparty a kterou Kája musí rozluštit,“ prozradil Vojta Kotek.

Mordparta (8) – viděli jste
Mordparta (8) - viděli jste

Jak bude vypadat vztah Nadi a Káji dál?

Naďa chce, aby jí pomohl v případu jejího muže, sama na to nemá. Kája je rád, že může být nějak platný. Pátrání však logicky protne jeho a Radačinského cesty. Jak bude pokračovat jeho vztah s Naďou? „Stále bude pokračovat pnutí mezi Kájou a Naďou, které má dopad na zápletku a děj, který zamíchá kartami,“ řekl Vojta.

Podívejte se na shrnutí 1. série Mordparty:

Co se stalo v 1. sérii Mordparty
Mordparta II (1) - Co se stalo v 1. sérii Mordparty

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

Reklama
Reklama