Je odvaha postavit se nepříteli zevnitř, říká Vojta Kotek jako vyšetřovatel z Mordparty

Vyšetřovatel Kája v první sérii dostane padáka z Mordparty. V druhé sérii, kterou uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě, se vrací ke svým kolegům. Jenže v nezáviděníhodné roli. Podívejte se na rozhovor s Vojtou Kotkem o tom, jak Kája proplouvá životem.
Mordparta II – Rozhovor s Vojtou Kotkem

reklama

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Kája přišel na konci první série o místo. Přičinil se o to Radačinský. Teď začíná tím, že hledá místo. Není to jednoduché, nikde ho nechtějí, musel prodat i hausbót a nemá kde bydlet. Pomůže mu Milan (J. Bábek) a nabídne svůj karavan.

„První série končí tím, že je Kája vyhozený z práce. Na začátku druhé série proto lavíruje se svým životem, ale trošku se mu to hroutí. Nicméně pokračuje zápletkou z první série, která se otevírá druhou řadu Mordparty a kterou Kája musí rozluštit,“ prozradil Vojta Kotek.

Mordparta (8) – viděli jste
Mordparta (8) - viděli jste

Jak bude vypadat vztah Nadi a Káji dál?

Naďa chce, aby jí pomohl v případu jejího muže, sama na to nemá. Kája je rád, že může být nějak platný. Pátrání však logicky protne jeho a Radačinského cesty. Jak bude pokračovat jeho vztah s Naďou? „Stále bude pokračovat pnutí mezi Kájou a Naďou, které má dopad na zápletku a děj, který zamíchá kartami,“ řekl Vojta.

Podívejte se na shrnutí 1. série Mordparty:

Co se stalo v 1. sérii Mordparty
Mordparta II (1) - Co se stalo v 1. sérii Mordparty

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

reklama

reklama