Kája Plíhal

Kája se ocitá na na hraně, v práci i v soukromém životě.
Vojta Kotek jako Kája Plíhal

Třiatřicetiletý Kája Plíhal funguje během vyšetřování jako "zlý polda". Má nekonformní postoj k čemukoliv a logicky problém s autoritami. Jeho slabostí jsou ženy a jeho Achillovu patu najdete v rodinných vztazích.

Účel světí prostředky, takové přísloví dodržuje Kája ve své práci. Důležité je dopadnout viníka, je mu jedno jak. Se stejnou energií se pustí do drogového dealera i do dvoumetrového vyhazovače.

Kája má neurčitý počet známostí, u ženského pokolení slaví úspěchy svým gentlemanstvím a ostrovtipem. Ženy jsou velké téma i v jeho rodinném životě, který obsahuje polopravdy a dost možná i lži. Kája má ze svého dětství několik nezodpovězených otázek.

Na konci první série Mordparty ztrácí práci, jeho šéf Milan se musel rozhodnout a jednoho člena Mordparty vyhodit. V druhé sérii ho nový šéf Radačinský znovu přijme do Mordparty jako jeho asistenta.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta II – Rozhovor s Vojtou Kotkem

.

reklama