Kvůli vzpomínkám pro mě bylo náročnější natáčení v krematoriu než v pitevně, říká Vojta Kotek o Mordpartě

Natáčení druhé série Mordparty bylo pro většinu herců poměrně náročné. Pro někoho kvůli třeskutým mrazům, pro jiného kvůli osobním zkušenostem. Vojta Kotek prozradil, že se během natáčení dokázal vyrovnat i s nehezkými vzpomínkami. Podívejte se na rozhovor.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta II – Co se Vojta Kotek naučil o pitevnách

reklama

Zde najdete všechny díly první, ale i druhé série Mordparty v online archivu Prima PLAY.

Herec Vojta Kotek představuje v Mordpartě vyšetřovatele Káju, který nejde pro ránu daleko. Pro reálného kriminálního policistu Mordparty je návštěva pitevny nejspíš denním chlebem, kdy už nevnímá zatuchlou, nasládlou vůni takového prostoru. To zatím herci a herečky seriálu Mordparty příliš neskousli. Řekněme, že natáčení v pitevnách není oblíbeným exteriérem pro většinu štábu.

Krematorium vs. pitevna

Natáčení v pitevnách nebylo nic příjemného ani pro talentovaného Vojtu Kotku, který se během rozhovoru svěřil s tím, že daleko horší pro něj bylo natáčení ve strašnickém krematoriu. Osobní zkušenosti se bohužel ozvaly, ale herec prozradil, že v rámci natáčení se s nimi dokázal vyrovnat i prostřednictvím komunikace s jeho zaměstnanci. Co pro někoho může být traumatické, pro jiného je obyčejný den v práci.

Mordparta II (4) - Motivátor
Mordparta II (4) - Motivátor

Co na natáčení v takovém exteriéru říká Jiří Bartoška?

"To je herectví. Kdybych si měl vybrat, zda budu natáčet v altánku u jezírka nebo na pitevně, samozřejmě si vyberu altánek," dodal s pověstným úsměvem Jiří Bartoška, jenž představuje v Mordpartě nejstaršího člena Colomba.

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele Pavla a Jiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

–––

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!