Markéta Plánková odnesla natáčení Mordparty pořádnými modřinami

Natáčení krimi seriálu není žádný med, o tom se na vlastní kůži přesvedčila herečka Markéta Plánková, jež ztvárňuje vyšetřovatelku Naďu v Mordpartě. Naďu unesl psychopatický vrah, kterému byla Mordparta na stopě delší dobu a natáčení rozhodně nebylo jednoduché.
Mordparta - Markéta Plánková si odnesla pořádné modřiny
Mordparta - Markéta Plánková si odnesla pořádné modřiny
archiv Prima

reklama

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Herečka Markéta Plánková je v Mordpartě za bývalou právničku. V roli vyšetřovatelky Nadi se v šestém díle Mordparty dostala přímo na stůl šíleného vraha. Ten si ji naservíroval s roubíkem v puse a spoutanou do kozelce. Sama přiznává, že natáčení scény pro ni bylo nejděsivější a ještě nic podobného v životě nezažila. Dokonce si odnesla velké šrámy na těle.

Před smrtí má trpět choutkami perverzního vraha. Když popisuje přípravy záběrů, má husí kůži ještě teď.

„Unesli mě a chtěli mučit svázanou. Byla jsem zavázaná tak, že čím víc jsem se z toho snažila dostat, tím víc se mi smyčka kolem krku utahovala. Hodili mě na studenou podlahu, ruce mi dali za záda a k tomu přivázali nohy, roubík do pusy… Ta scéna trvala deset minut, ale než se všechno připravilo, ležela jsem tam s tím roubíkem asi půl hodiny. Chtělo se mi zvracet. Nakonec jsme to točili asi šestkrát a bylo to dost nepříjemné,“ říká Plánková.

Byla spoutaná do kozelce
Autor: archiv Prima Byla spoutaná do kozelce

Kvůli natáčení se podřídíte čemukoliv

Důkazem toho je obří modřina, která jí zbyla na levé straně krku.

„Je to natáčení, tak se podřídíte tomu, co napíše scénárista, papír snese všechno. Ale pak je to třeba horší, když vás někdo škrtí, tak si to trošku odnesete i domů,“ říká Plánková s tím, že povolit provaz nechtěla: „Bylo by to vidět, kdyby ten provaz byl volný a působilo by to možná i komicky. Udělali jsme to reálně a tím pádem mám otlačený krk ruce, skřípnuté nohy, ale jinak dobrý“.

Ani v sedmém, předposledním díle Mordparty nebude mít vyšetřovatelka Naďa na růžích ustálo, i tak bude muset řešit vlastní manželství, které začíná ohrožovat i její práci na policii.

Mordpartu uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Co dalšího uvidíte v neděli ve 20.15?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta (6) - upoutávka

 

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

 

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

 

 

–––

reklama

reklama