Mordparta míří do finále. Vyšetřovatelé se snaží zachránit i svůj život

Po 7. dílu Mordparty vystává několik otázek. Je Vendy mrtvá? Jak se zachová vyšetřovatel Pavel k Barboře? Co udělá Colombo s přítelem dcery? Naďa se dozveděla, že případ osmé vraždy je spjatý s jejím manželem. Je postavena mimo službu, ale osud vezme do vlastních rukou. Mordparta už v úterý večer!
Její muž má pletky s mafií
Její muž má pletky s mafií
archiv Prima

reklama

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na PrimaPlay.

Kořist

8. případ: vražda advokátky, která měla velmi blízko k jednomu z vyšetřovatelů

místo činu: oranice za městem

čas: sychravý podzim

vyšetřuje: Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek), Radačinský (David Máj)

Sychravé podzimní ráno, po poli jde muž, před sebou postrkuje ženu, žena má na hlavě pytel a ruce spoutané za zády. Zastaví se, muž donutí ženu kleknout si. Žena prudce dýchá, vidíme to na pohybech pytloviny. Mužská ruka v kožené rukavici ženě pytel z hlavy stáhne, žena má rozmazaný makeup, pláče.

 

Muž z kapsy kabátu vytáhne zbraň, která je zabalená v igelitovém sáčku, nechává ji v něm a natahuje ji, hlaveň se přibližuje k jejímu zátylku, žena o tom neví. Výstřel vyplaší hejno vran… Muž z roztrženého sáčku zbraň vytáhne a zahodí ji tak, aby byla snadno k nalezení.

Poděs nadporučík Radačinský znovu útočí, zatímco Naďa zachraňuje svého manžela

Popravenou ženou je advokátka Eva Mykotič a podezřelým z vraždy je Marek Vokuš, manžel Nadi, která je členkou vyšetřovacího týmu Mordparty. Nadporučík Radačinský, který byl k Mordpartě přidělen, v tom má od začátku jasno, Naďu z vyšetřování odvolává, protože si myslí, že vrahem je její manžel a ona by mařila vyšetřování.

V závěrečném dílu této série se nejen Naďa ocitá v úzkých… Colombo musí vyřešit případ Michala, přítele své dcery Anny, Pavel útok jeho exmanželky… a Kája celou svou existenci…

Někdy je jednodušší vyřešit případ vraždy, než svůj vlastní život…

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Robo Švéda

Závěrečný díl Mordparty uvidíte už v úterýve 21.35 na Primě.

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

 

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

 

 

–––

reklama

reklama