Mordparta s Jiřím Bartoškou se dnes vrací na televizní obrazovku Prima!

Kriminální seriál Mordparta se znovu vrací na obrazovky Primy. V hlavních rolích najdete charismatické herce, jako je Jiří Bartoška, Pavel Batěk, Markéta Plánková a Vojta Kotek. Seriál Mordparta uvidíte toto úterý na Primě ve 21.35!
Mordparta
Mordparta

reklama

Markéta Plánková hraje v Mordpartě bývalou právničku, která přesedlala do světa vražd a temnoty a policejní uniformu oblékla vůbec poprvé v životě. Změnila kvůli tomu i barvu vlasů.

Osmidílný seriál Mordparta se odehrává na oddělení obecné kriminality úřadu justiční a kriminální policie v krajském městě, navozuje severskou, a mnohdy až ponurou atmosféru, ze které naskakuje husí kůže. Pátráte po vrahovi, ale zjišťujete, že vyšetřovatelé bojují i s vlastními démony a problémy. Jak moc blízko si vás pustí k tělu? Jaké jsou jejich osobní neřesti? Co skrývají oni, když za sebou zavřou dveře svých domovů?

Mordparta (1) - upoutávka
Mordparta (1) - upoutávka

„Mordparta je dobře napsaná, líbí se mi na ní, že každý díl je jeden ucelený případ, ale zároveň každý detektiv tam má linku, která proplouvá všemi díly,“ prozradil Pavel Batěk, který si jako vyšetřovatel Pavel užíval každou minutu příprav seriálu.

Během úterního vysílání uvidíte 1. díl seriálu Mordparta, který se nazývá Mrtvá nevěsta

SERIÁL MORDPARTA UVIDÍTE NA PRIMĚ VE 21.35 KAŽDÉ ÚTERÝ. VŠECHNY EPIZODY NAJDETE TAKÉ ONLINE

Hvězdy v rolích vyšetřovatelů

Ve hvězdně obsazené partě vyšetřující brutální, otřesné a drsné zločiny uvidíte herecká esa Jiřího Bartošku (vyšetřovatel Colombo), Markétu Plánkovou (vyšetřovatelka Naďa), Vojtu Kotka (vyšetřovatel Kája), Pavel Batěk (vyšetřovatel Pavel), Jiřího Bábka (šéf oddělení Milan).

 

 

První díl Mordparty uvidíte již 28. srpna v neděli ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama