Mordparta se vrací! První případ Mordparty bude mrtvá Nevěsta

Podívejte se na úplně první případ seriálu Mordparta, kde uvidíte takové hvězdy, jako jsou Jiří Bartoška, Vojta Kotek, Markéta Plánková nebo Pavel Batěk. Proč o život přišla ve svatební den krásná nevěsta?
Mordparta (1) - upoutávka

reklama

1. případ: vražda Zuzany Uhlířové

místo činu: dům jejich rodičů

čas: v předvečer svatby, současnost

vyšetřuje: Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek)

Měl to být její den… měla se po dvouletém vztahu vdát za muže, kterého milovala a který miloval ji… Tělo Zuzany Uhlířové objevila ráno v den svatby její matka. Našla ji ležet v ložnici na podlaze, ve které měla proběhnout svatební noc. Zuzčina tvář byla bledá, oči vytřeštěné. Ruce promodralé, noční košile potrhaná bodnými ranami, odhalený dekolt. Vedle rukou v kaluži krve ležela kytice růží, přes židli přehozené svatební šaty.

Pak v domě zavládl zmatek, svatebčané postávali v hloučcích před vilou, nikdo nechápal, co se v noci stalo, jaká tragédie se tady odehrála, kdo by chtěl nevěstě ublížit. Do toho začala přijíždět auta, vystupovali z nich lidé v uniformách i civilu… Najednou jich byl dům plný a nic už nepřipomínalo, že se tu chystala svatba.

Výslech speciálně s vyšetřovatelem Pavlem není žádný med
Autor: archiv Prima Výslech speciálně s vyšetřovatelem Pavlem není žádný med

Koroner na místě konstatoval, že smrt nastala kolem jedné hodiny ráno. Příčinou byl šok a velká ztráta krve jako důsledek spousty bodnořezných ran.

Technici prohledávali každý kousek pokoje, chodeb… celého baráku. Vražednou zbraň nenašli, ale jeden nůž z kuchyňské sady chyběl.

Podivné vztahy nevěsty s otcem ženicha

25 bodnutí ukazovalo na velkou agresi, přesto nikdo nic neslyšel, i když tam spala hromada svatebních hostů. Všichni patřili k rodině Uhlířových. Ženich – David Brukner spal u své matky, která bydlela sama a s jeho otcem, vlivným podnikatelem Wiliamem Bruknerem, se už delší dobu nestýkala, říkala o něm, že je alkoholik. Ten se však objevil opilý brzy ráno před vilou Uhlířových, kdy ještě většina hostů spala, a vyhrožoval, že svatbu překazí. Neměl snachu rád a nikdo nevěděl proč. Otec Zuzany ho vyhodil. Jejich rvačku pozoroval Lukáš, pomocník, kterého zaměstnával otec Zuzany, a který Zuzanu tajně miloval.

Kdo a proč zabil mladou ženu, najít motiv zločinu a usvědčit viníka, to byla teď práce všech členů Mordparty. Vrah mohl být někdo ze svatebčanů, mezi podezřelé museli zahrnout i otce a syna Bruknerovy. Ale stejně tak to mohl být někdo z minulosti nevěsty nebo ženicha. To jsou základní směry, kterými se vyšetřování rozeběhlo.

A šéf Mordparty Milan má ještě o jeden problém navíc, budou se snižovat stavy policajtů a on musí určit jednoho, který jejich tým opustí.

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

První díl Mordparty uvidíte už ve 21.35 na Primě v úterý!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mezi její kolegy patří i Vojta Kotek

Markéta Plánková se vrací na Primu v novém seriálu Mordparta

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

reklama

reklama