Mordparta vyšetřuje případ, kdy láska vraždí

Mordparta pokračuje ve vyšetřování vraždy z lásky. Ale i vyšetřovatelé budou řešit svoje osobní životy, které se zdají být v troskách. Pavel se snaží získat zpět Vendy, Colombo řeší problémy s dcerou a Kájův osud poznáte v úterý ve 21.35 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta (4) - upoutávka

reklama

Další díl Mordparty uvidíte v úterý ve 21.35 na Primě.

Sledovat nový seriál Mordparta můžete i na iprima.cz

4. případ: vražda interiérového dizajnéra

místo činu: nově otevřený bytový komplex Sunnyside apartments

vyšetřuje: Mordparta - tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek)

Stříbrné dámské lodičky klapou po dlažbě chodby, pohled elegantního muže, který jde za dívkou, stoupá silonkami až k pevnému zadečku agentky Simony, která nese katalogy. Oba kráčí chodbou moderního bytového komplexu. Simona se zastaví a ukáže na dveře bytu: “Tenhle byt je v komplexu poslední na prodej… ostatní už mají svý majitele…“ usměje se, působí to žensky provokativně. “Musíte se rozhodnout rychle…“

Dvojice přichází ke dveřím bytu. Simona vyndá svazek klíčů, předkloní se. Muž ji pohledem projede bujné poprsí. Klíč zapadne.

V rolích detektivů uvidíte Vojtu Kotka a Pavla Baťka
Autor: archiv Prima V rolích detektivů uvidíte Vojtu Kotka a Pavla Baťka

Simona odemyká, podívá se k bytu naproti. Jeho pootevřenými dveřmi pohybuje průvan. Přejde k nim, vezme za kliku a chystá se je zavřít, zaslechne pípnutí, zpozorní a nahlédne dovnitř. Otočí se na muže, kterého doprovází. “Počkáte chvilku?!

Muž přikývne, Simona mizí v cizím bytě. Muž se netrpělivě podívá na hodinky. Byt. Simona za sebou přivře dveře, opatrně kráčí dovnitř, prochází bytem, který působí nezabydleně. Na podlaze u koupelny jsou pohozeny klíče, Simona si dřepne a vezme svazek do ruky. Je na něm klíčenka komplexu – Sunnyside apartments. Ozve se pípnutí z koupelny. Otočí hlavu za zvukem. Na pračce bliká kontrolka ukončení praní. Simoně se uleví, zvedne se a pokračuje dál. Na podlaze obýváku v kaluži krve leží obličejem k zemi Martin.

Naďa a Pavel
Autor: archiv Prima Naďa a Pavel

Vražda z lásky? Existuje.

Soudní lékař už mohl konstatovat jenom smrt, ta nastala následkem jediné bodné rány, která přišla zezadu. Množství krve pak prozrazuje, že proťala aortu. Z této pozice je to dost obtížné, takže měl vrah štěstí… nebo přesně věděl, co dělá.

Vyšetřovatelé zjišťují, že dveře jsou nepoškozené, nejde tedy o vloupání, Colombo si prohlíží tělo oběti, draze vypadající oblek, kožené boty s hladkým dezénem… dva druhy krvavých stop na podlaze…

Jeden z techniků dřepí u pračky, s rukavicemi na rukou z ní vyndává vypraný taktický nůž a utopený mobil, kape z něj. Další přináší z auta oběti peněženku a podává Colombovi vizitky… arch. Martin Moser, firma Redecco, interiérový dizajn.

Podezřelí, mezi kterými se skrývá vrah: Ondřej (hraje…), Richard (), Ivan Kratochvíl (), Lukáš Kratochvíl (), Denisa (), tady prosím dopsat další herce – prostě tzv dale hrají…

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

 

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

 

 

–––

reklama

reklama