Naďa jde za manželem do vězení. Ten řekne něco nečekaného

Díky napadení Káji v karavanu Naďa zjistila, že flashka, kterou získala, je pro mafii dost důležitá. Kódy na ní jsou pro ni však nerozluštitelné. Podívejte se na exkluzivní scénu z posledního dílu Mordparty, kterou uvidíte na Primě v neděli ve 20.15.
Mordparta II (8) – Omluva Nadě
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Zde najdete všechny díly 1. série, ale i první díl série druhé.

Už tuto neděli uvidíte poslední epizodu druhé řady Mordparty. Těšte se na osmý díl, který můžete sledovat tuto neděli ve 20.15 na Primě.

Naďa neví, jak s informacemi z flashky naložit, a potřebuje to zjistit co nejdříve. V podsvětí je po ní poměrně velká sháňka. Nezbyde jí nic jiného, než se zeptat svého manžela ve vězení. Jenže ten nemá jednoznačnou odpověď.

Naďa se v rámci vyšetřování případu svého manžela dozvěděla i to, že ji manžel podváděl s jednou z obětí gangu. Je na něj naštvaná, ale takové upřímné vyjádření od něj nečekala. Podívejte se na ukázku z posledního dílu Mordparty.

Mordparta II (8) - upoutávka
Mordparta II (8) - upoutávka

Co dalšího uvidíte v Mordpartě?

Naďa s pomocí kolegů z Mordparty vyřeší neobjasněnou vraždu Mykoličové a tím i případ svého manžela, který se zapletl s podsvětím do praní špinavých peněz. Kdo stojí v pozadí celé této kauzy, vyšetřuje Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk) a nadporučík Radačinský (David Máj), který oddělení velí.

Podívejte se už tuto neděli na Primu na závěrečný díl Mordparty ve 20.15.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.


–––

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama