Nejsem pouťovým rváčem, tvrdí o sobě Jiří Bartoška. V pokračování Mordparty ho čeká usmíření s dcerou

Jsem vyrovnaný člověk, říká o sobě legendární herec Jiří Bartoška, jenž v Mordpartě pokračuje jako vyšetřovatel Colombo, který má problémy nejen v práci, ale hlavně se svou dospívající dcerou. Dokdy se podle něj ještě vychovávají děti?
Mordparta II – Rozhovor s Jiřím Bartoškou

reklama

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

Jiřího Bartošku uvidíte už v neděli v pokračování Mordparty, kde hraje zkušeného vyšetřovatele. Zatímco Colombo v roli policisty boduje, roli rodiče mu výrazně komplikuje jeho dcera Anna.

Herec, který nedávno oslavil sedmdesáté narozeniny, prozradil v rozhovoru něco i o jeho názoru na výchovu dětí.

A jak vnímal celé natáčení druhé série Mordparty?

„Bylo to příjemný. Když si člověk oblékne ten kostým, hned mu figura naskočí. Točili jsme nové příběhy, jinak je natáčení stejné. V ději uběhl nějaký čas, ale některé věci se moc nezměnily. Colombo má pořád problém se svou dcerou. Ne že by spolu bojovali, ale nerozumí si. V dalších dílech si ale spoustu věcí vyříkají. ColoJiřího Bartošku uvidíte už v neděli v pokračování Mordparty, kde hraje zkušeného vyšetřovatele. Zatímco Colombo v roli policisty exceluje, roli rodiče mu výrazně komplikuje jeho dcera Anna. mbo taky přemýšlí o odchodu do penze, protože už nějak nemá energii na změny, které v oddělení nastaly. Jaké, to nebudu prozrazovat. Ale on má kvůli nim velké pochyby, jestli zůstat, nebo odejít,“ říká Jiří Bartoška.

Podívejte se na celý rozhovor s Jiřím Bartoškou.

Shrnutí 1. série Mordparty najdete tady:

Co se stalo v 1. sérii Mordparty
Mordparta II (1) - Co se stalo v 1. sérii Mordparty

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

reklama

reklama