Po smrti Milana chce Colombo do důchodu. Dovolí mu to Mordparta?

Smrt bývalého šéfa Milana byla náhlá a zasáhla celý jeho tým. Nejstaršího člena, Colomba, nejvíce. Má pocit, že je na takovou práci a momentální neblahou situaci na oddělení starý. I tak má před sebou další zločin k vyřešení.
Mordparta II (4) - upoutávka

reklama

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i druhé.

Co ve čtvrtém dílu druhé série uvidíte?

Ivo Höst už leta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Po jedné takové přednášce je ráno nalezen v hotelovém pokoji mrtev. Může za jeho smrt někdo z účastníků semináře, nebo je to osobní pomsta ?

To vyšetřuje: Mordparta – tým vyšetřovatelů ve složení: Kolumný alias Colombo (Jiří Bartoška), Kája (Vojta Kotek), Naďa (Markéta Plánková), Pavel (Pavel Batěk), Milan (Jiří Bábek) a nadporučík Radačinský (David Máj), který oddělení velí.

Podezřelé, mezi kterými se skrývá vrah, hrají Tereza Hoffová, Alena Štréblová, Filip Kaňkovský, Jakub Folvarčný, Alena Doláková… a další.

Odsoudila Naďa vyšetřovatele Pavla?

Naďa byla s Pavlem dobrá kamarádka, ale od doby jejího návratu z vazby, se všechno změnilo. Radačinský si vybral právě Pavla, aby izoloval vyšetřovatele od zbytku Mordparty a zařídil to tak, že si celý tým myslí, že Pavel je donašeč. 

Pavel i tak zachrání Naďu v situaci, kdy jí šlo znovu o krk. Vloupala se totiž do kanceláře Radačinského.

Pohřeb Milana a nečekaná setkání

Automobilová nehoda stála Milana život. Mordparta se schází na pohřbu jejich bývalého šéfa a přidává se k nim i Radačinský. Ten se potkává s dekadentní Annou, dcerou Colomba. Mají spolu zajímavý rozhovor. Anna tuší, že Colombo Radačinského nenávidí.

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly druhé série Mordparty v úterý ve 21.35 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

–––

reklama

reklama