Radačinský dostal vyšetřovatelku Naďu do vazby! Co za tím stojí?

Vyšetřovatelka Naďa se dostala kvůli svému manželovi, jenž se zapletl s mafií, do vazby, protože se mu snažila pomoci. Když opouští vazbu, její kolegové z Mordparty na ni čekají. Naďa se dozvídá zásadní novinky z její (teď už bývalé) práce.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Naďa se vrací z vazby

reklama

Pokud si chcete připomenout první sérii Mordparty, můžete ji sledovat na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série.

„Naďa prošla velkou změnou, protože na konci první série ji zavřeli do vězení, pak se z vězení dostane, ale neví, jestli bude přijata zpátky na oddělení,“ říká představitelka Markéta Plánková.

Naďa v druhé sérii bude hledat pravdu o svém manželovi. Nevěří, že zabil advokátku a chce najít důkazy o jeho nevině. Je hlavní protihráčkou Radačinského, který ji dostal do vězení a dost možná do jejich oddělení nastoupil proto, aby přes Naďu zjistil o jejím manželovi více.

Když se Naďa vrací z vazby, kam ji dostal sám Radačinský, čeká na ni celý tým kolegů, aby ji přivítal zpět. Naďa se vrátit do práce nemůže, její šéf jí však prozradí, že v oddělení proběhlo několik novinek.

Podívejte se na ukázku.

 

Podívejte se na novou sérii Mordparty už tuto neděli ve 20.15 na Primě.

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

–––

Uložit

reklama

reklama