Radačinský se potkává s dcerou Colomba. Kde a z jakého důvodu?

Pohřeb exšéfa Milana má nečekané souvislosti. Neoblíbený Radačinský se tam poznává s dcerou Colomba. Ta ví, že ho Colombo nenávidí. Podívejte se na exkluzivní scénu už teď.
Mordparta II (4) – Radačinský se potká s dcerou Colomba

reklama

Připomenout si 1. sérii seriálu Mordparta můžete i teď na Prima PLAY. Zde najdete všechny díly 1. série, ale i  druhé.

Pohřeb Milana byl šokující. Mordparta se setkává na pohřbu, kam přišla i dcera Colomba Anna. Tu zničil její předchozí vztah s vrahem Michalem, po kterém celou dobu jako správný vyšetřovatel šel Colombo. Vztah mezi dcerou a otcem se tak navždy porušil.

Na pohřeb přichází i Radačinský. Ten se potkává s dekadentní Annou. Mají spolu zajímavý rozhovor. Anna tuší, že Colombo Radačinského nenávidí.

Co ve čtvrtém dílu druhé série uvidíte?

Ivo Höst už leta jezdí po republice a přednáší o tom, jak čelit osobnímu vyhoření, jak prožít život naplno. Po jedné takové přednášce je ráno nalezen v hotelovém pokoji mrtev. Může za jeho smrt někdo z účastníků semináře, nebo je to osobní pomsta ?

Scénář: Tomáš Bombík

Režie: Peter Bebjak

Sledujte nové díly Mordparty druhé série už tuto neděli ve 20.15 na Primě!

14 ZÁSADNÍCH SCÉN Z PRVNÍ SÉRIE MORDPARTY

Poznejte zevrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

–––

reklama

reklama