Zničující láska nerezaví? Barbora a Marek hýbou životem vyšetřovatelů

Zatímco Naďa má po třicítce jako matka a manželka na první dobrou život nalinkovaný, Pavel se snaží svůj život teprve nasměřovat. Po nepovedené kapitole života, se snaží psát novou. Jenže v životech obou vyšetřovatelů se objevují problémy a osoby, které by nikdo nečekal.
Pavel má však i exmanželku, s kterou prožil drama
Pavel má však i exmanželku, s kterou prožil drama
archiv Prima

reklama

Díly Mordparty si můžete přehrát v našem online archivu PrimaPlay.

Mohlo by se zdát, že život Nadi je naplánovaný předem - doma má manžela - podnikatele a tři děti. Tato rovnice nedává větší šanci velkým životním zvratům. Jenže ani čtyři konstanty v jejím životě neznamenají štestí. Ani jako bývalé právničce v té nejdrsnější mužské práci taková realita nic neusnadňuje. Naďa, která miluje řád a systém, ho poprvé poruší, aby se dozvěděla, zda ji její manžel Marek podvádí. Všechno tomu totiž napovídá.  Kousek pravdy odhalí Naďa už v druhém dílu Mordparty nazvaném Samota. Postavu Marka hraje bravurně Radim Fiala.

Žena - kamikaze v Pavlově životě

Vyšetřovatel Pavel má za sebou bolavou minulost, která byla tak dramatická až jeden z nich skončil v bohnické léčebně. Pavlova exmanželka je podle lékařské zprávy vyléčená, byla propuštěná a může znovu nastoupit do koloběhu života.

Barboru hraje Kristýna Boková
Autor: archiv Prima Barboru hraje Kristýna Boková

Psychicky nestabilní Barboru zahrála Kristýna Boková. Na klinice skončila kvůli zkrachovalému manželství s Pavlem a hlavně kvůli potratu jejich dítěte. Oba se brali hned po dokončení Pavlovy střední školy. Jejich manželství bylo harmonické až do prvního těhotenství, kdy Barbora trpěla stavy úzkosti a dítě nedonosila. Pak se její stav zhoršil natolik, že musela nastoupit léčbu na psychiatrické klinice. Pavlova blízkost Barboře ubližovala, byl jim doporučený rozvod.

Mordparta (2) - upoutávka
Mordparta (2) - upoutávka

Od vztahu s Pavlem se ale nikdy nedokázala zcela oprostit, i po letech ho stále miluje a pokouší se dělat vše pro to, aby ho získala zpět.

Druhý díl Samota odhaluje i dostatek střípků a informací z osobního života vyšetřovatelů. Stejně bude bojovat i Colombo (Jiří Bartoška) se svou dcerou, která náhle zmizela. Těšte se na další díl už tuto neděli ve 20.15!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mezi její kolegy patří i Vojta Kotek

Markéta Plánková se vrací na Primu v novém seriálu Mordparta

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

reklama

reklama