Zničující láska nerezaví? Barbora a Marek hýbou životem vyšetřovatelů

Zatímco Naďa má po třicítce jako matka a manželka na první dobrou život nalinkovaný, Pavel se snaží svůj život teprve nasměřovat. Po nepovedené kapitole života, se snaží psát novou. Jenže v životech obou vyšetřovatelů se objevují problémy a osoby, které by nikdo nečekal.
Pavel má však i exmanželku, s kterou prožil drama
Pavel má však i exmanželku, s kterou prožil drama
archiv Prima

reklama

Díly Mordparty si můžete přehrát v našem online archivu PrimaPlay.

Mohlo by se zdát, že život Nadi je naplánovaný předem - doma má manžela - podnikatele a tři děti. Tato rovnice nedává větší šanci velkým životním zvratům. Jenže ani čtyři konstanty v jejím životě neznamenají štestí. Ani jako bývalé právničce v té nejdrsnější mužské práci taková realita nic neusnadňuje. Naďa, která miluje řád a systém, ho poprvé poruší, aby se dozvěděla, zda ji její manžel Marek podvádí. Všechno tomu totiž napovídá.  Kousek pravdy odhalí Naďa už v druhém dílu Mordparty nazvaném Samota. Postavu Marka hraje bravurně Radim Fiala.

Žena - kamikaze v Pavlově životě

Vyšetřovatel Pavel má za sebou bolavou minulost, která byla tak dramatická až jeden z nich skončil v bohnické léčebně. Pavlova exmanželka je podle lékařské zprávy vyléčená, byla propuštěná a může znovu nastoupit do koloběhu života.

Barboru hraje Kristýna Boková
Autor: archiv Prima Barboru hraje Kristýna Boková

Psychicky nestabilní Barboru zahrála Kristýna Boková. Na klinice skončila kvůli zkrachovalému manželství s Pavlem a hlavně kvůli potratu jejich dítěte. Oba se brali hned po dokončení Pavlovy střední školy. Jejich manželství bylo harmonické až do prvního těhotenství, kdy Barbora trpěla stavy úzkosti a dítě nedonosila. Pak se její stav zhoršil natolik, že musela nastoupit léčbu na psychiatrické klinice. Pavlova blízkost Barboře ubližovala, byl jim doporučený rozvod.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Mordparta (2) - upoutávka

Od vztahu s Pavlem se ale nikdy nedokázala zcela oprostit, i po letech ho stále miluje a pokouší se dělat vše pro to, aby ho získala zpět.

Druhý díl Samota odhaluje i dostatek střípků a informací z osobního života vyšetřovatelů. Stejně bude bojovat i Colombo (Jiří Bartoška) se svou dcerou, která náhle zmizela. Těšte se na další díl už tuto neděli ve 20.15!

Poznejte hlavní postavy Mordparty představené samotným Columbem:

Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)
Mordparta - upoutávka (Bartoška postavy)

 

Poznejte zebrubně všechny seriálové postavy:

Jiří Bartoška  představuje vyšetřovatele Colomba, Vojta Kotek vyšetřovatele Káju, Markéta Plánková vyšetřovatelku Naďu, Pavel Batěk ztvární vyšetřovatele PavlaJiří Bábek šéfa oddělení Milana.

 

Mordparta - Vojta Kotek a Jiří Bartoška v roli vyšetřovatelů

Co můžete od nového krimi seriálu Mordparta čekat? Kvalitu. Podívejte se na upoutávky

Mezi její kolegy patří i Vojta Kotek

Markéta Plánková se vrací na Primu v novém seriálu Mordparta

Mordparta

Mordparta vás dostane! Přežijete?

reklama

reklama