Prima LOVE uvede v neděli večer snímek Nekompromisní trest

Britské drama Nekompromisní trest vám ukáže situaci, která vypráví o tom, že když jste na špatném místě ve špatný čas, máloco vám pomůže. Podívejte se na snímek už tuto neděli ve 20.00 na Prima LOVE.
Nekompromisní trest
Nekompromisní trest

reklama

Sedmnáctiletý mladík se v autě svého bratra vydává na pizzu s kamarády. Situace se však zvrtne a jeden z nich pobodá nevinného hosta restaurace. Před soud jsou pak předvoláni všichni. Bez ohledu na to, kdo útočil...

Nekompromisní trest

Johnjo O'Shea je sedmnáctiletý mladík, kterého jeho bratranec Tony a dva známí Kieran a Colin požádají, aby je odvezl v autě Johnjoova bratra Patricka na pizzu. Johnjo je potěšený, že ho starší kamarádi vyzvali, aby s nimi někam vyrazil, a do pizzerie je odveze. Netuší, že Tonyho upozornil číšník Hugo, že do podniku má dorazit mladík, se kterým Tonyho podváděla jeho přítelkyně, a Tony si to s ním chce vyříkat pomocí pěstí. Když si Tony vyřizuje účty, Colina přepadne záchvat zuřivosti vůči nevinnému přihlížejícímu, mladíkovi Tommymu Wardovi, a pobodá ho.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nekompromisní trest - upoutávka

Tommy na následky zranění zemře. Johnjo je z celé záležitosti nervózní, ale ostatní kluci ho přemluví, aby o celé záležitosti mlčel. Pouliční kamery však zachytí poznávací značku Patrickova auta a policie brzy Patricka předvede. Johnjo nevydrží tlak a odchází se na policii sám přiznat. Ještě předtím však řekne pravdu rodičům. Všichni čtyři mladíci jsou zadrženi a vyšetřující inspektor Hastings předvede číšníka Huga, aby potvrdil jejich identifikaci. Hugo nejprve odmítá spolupracovat, ale za příslib svobody poskytne výpověď. Všichni čtyři zadržení jsou poté posláni před soud s obviněním za vraždu podle společného plánu. Díky tomu stojí před soudem i Johnjo, i když se na zločinu vůbec nepodílel a ani netušil, že ostatní míří do pizzerie se poprat.

Sledujte Nekompromisní trest na Prima LOVE v neděli po 20. hodině.

reklama

reklama