10. díl: Harém

Ochromená Vanda (Tereza Kostková) ví od Olgy (Lenka Zahradnická) o Jiřího nevěře (Martin Trnavský), ale neví, co má dělat. Má zůstat, nebo odejít? Cítí se natolik ponížená, že o Olze nepadne ani slovo a od Jiřího se odstěhuje.
Obchoďák (10) - Obrázek 9
Obchoďák (10) - Obrázek 9

reklama

Jiří se dozvídá, že důvodem je Olga. Olga nemá důvod zapírat, svůj triumf nad Jiřím si naopak vychutná. Vanda už Jiřího nechce nikdy vidět. Vrací se domů a vše Míše (Anna Kotlíková) i mámě přiznává. Při ranním běhu si při emotivním telefonátu s Jiřím zlomí ruku.

 

Radek (Pavel Batěk) se usmiřuje s Modelínou (Olga Lounová). Nakonec ji přemluví k tomu, aby mu pohlídala Davídka. Modelína se v nové roli osvědčí – v parku dítě zachrání před rozzuřeným psem vlastním tělem a navíc dostane od majitele psa tučné odškodné. Překoná strach a Davídka brání. Doubravka (Vlasta Žehrová) musí uznat, že úplně tak marná nebude.

 

Dáša (Marika Procházková) nemá na zaplacení zboží. Už se to stalo několikrát, ale tentokrát, bohužel, za asistence Moniky. Monika (Markéta Frösslová) vidí a slyší, že s jejím obchodem to jde od desíti k pěti. Začíná kvůli tomu útočit na Vandu – Dáša je podle ní na vyhazov z obchodního centra.

 

Krabáček (Oldřich Navrátil) krade reklamní zboží a svede to na Anču (Aneta Krejčíková). Jenže Simona (Danica Jurčová) ho vidí a označí za zloděje. Je degradován mezi řadový personál. Anča a Simona mu vrátí všechny jeho ústrky. Jenže Krabáček se bude mstít…

 

Sledujte další díl seriálu Obchoďák ve středu ve 22:25 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!