11. díl: Uzavřená záležitost

Vanda (Tereza Kostková) je stále doma na nemocenské a vedení obchodního centra se ujala Monika (Markéta Frösslová), která všechny honí a komanduje. Dáše (Marika Procházková) vyhrožuje, že jestli nezačne platit nájem, rozváže s ní smlouvu!
Obchoďák (11) - Obrázek 1
Obchoďák (11) - Obrázek 1

reklama

Vandě se po Jiřím (Martin Trnavský) stýská, ale nikomu to nepřizná. Jiří se opije a zpívá pod jejími okny. Vanda ale spí a neslyší ho. Plavcová (Alena Vránová) má Jiřího ráda a radí mu, aby Vandu odprosil.

 
Když jde Jiří za Vandou s kytkou, ta ho odmítne. Zároveň se ale bojí, aby neskončila sama jako matka. Jiří hledá utěšení u Zuzany (Nela Boudová), ale ta pro něj nemá pochopení. Dostal, co si zasloužil, to má za všechny svoje nevěry.

 

Fanymu (Jan Komínek) vadí, že Simona (Danica Jurčová) se schází s Ivanem (David Matásek). Ta se přihlásila do konkurzu na Krabáčkovo místo. Plavec (Petr Kostka) nemá na opravu střech a domluví se s Vandou, že opravu zaplatí ona. Navrhne proto, že dům přepíše na dcery.

 

Míše (Anna Kotlíková) se Marek (Pavel Řezníček) líbí víc a víc. Ráda by u něj dělala brigádu v ochrance, aby mu mohla být blíž. Zajda (Ondřej Sokol) se ulije z reklamní akce. Nahází letáky do záchodu. Monika mu pohrozí: ještě jeden průšvih – a má padáka!

 
Sledujte další díl seriálu Obchoďák v pondělí ve 22:25 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!