12. díl: Havaj

Dáša (Marika Procházková) s Petrem (Pavel Kříž) nemají peníze. Do toho Plavcová (Alena Vránová) přijde na to, že Petr taxikaří. Je zděšená. Vyčítá Vandě, jak je možné, že o tom neví a proč Dáše s finančními problémy nepomohla. Rozhodne se, že jim pomůže sama a vaří jim prozatím alespoň teplé večeře.
Obchoďák (12) - Obrázek 8
Obchoďák (12) - Obrázek 8

reklama

Dáša tentokrát nezuří a za pomoc je ráda. Od táty se dozví, že na ni a Vandu chce převést barák. Ona ví, že nechce bydlet s mámou pod jednou střechou, ale napadne ji, že by se od Vandy mohla nechat vyplatit.

 

Jiří (Martin Trnavský) se rozhodl, že přece jen v obchodním centru na oslavě zahraje, a doufá, že s ním Vanda bude mluvit. Jedná o koncertu s Monikou (Markéta Frösslová), která po něm nepokrytě jede.

 

Monika se všemožně snaží najít na Vandině ředitelování chyby, Vandu přichází varovat Jitka (Taťjana Medvecká). Vanda (Tereza Kostková) to bere na lehkou váhu. Lenošení doma na nemocenské si užívá a aspoň má čas na přípravu narozenin Míši (Anna Kotlíková). Začíná pro ni budovat tělocvičnu jako překvapení.

 

Simona (Danica Jurčová) po tanečních usne u Ivana (David Matásek). Ráno se bojí, že si Fany bude myslet, že s Ivanem něco má. Ivana navštíví tchán (Jiří Štěpnička), chce zpátky obraz, co malovala Markéta (Jitka Ježková), Ivanova zesnulá žena. Dokud obraz nedostane, nedá Ivanovi pokoj. Ivan se opije, souhlasí nakonec, že pojede s Bětkou Barboříkovou (Alena Mudrová) na Havaj, chce od minulosti utéct. Při rozmluvě s Bětkou ho uvidí Simona. Uvědomí si, že jí na Ivanovi záleží víc, než si myslela.

 

Sledujte další díl seriálu Obchoďák ve středu ve 22:25 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!