13. díl: Zločin a trest

Míša (Anna Kotlíková) se chystá na svou oslavu narozenin. Chce tam mít dědečka. Vanda (Tereza Kostková) přemluví Plavce (Petr Kostka), aby přišel. Plavec koupí drahou učebnici anatomie v antikvariátu, protože stejně jako celá rodina i on doufá, že Míša se rozhodne pro studium medicíny.
Obchoďák (13) - Obrázek 7
Obchoďák (13) - Obrázek 7

reklama

 Jenže Míša si podala přihlášku na policejní akademii. Jediný, kdo o tom ví, je Marek (Pavel Řezníček), který je Míše bližší a bližší. Jako dárek k narozeninám jí věnuje projížďku na lodičce. Na rodinné oslavě dojde ke konfliktu. Knotkovi (Marika Procházková a Pavel Kříž) se dohodnou, že si řeknou o podíl z domu, který jim Vanda ale nemůže zaplatit. Předčasně odcházejí. Vanda pak Míše předá domácí posilovnu, aby zahladila dojem ze zkaženého večírku. Je stále doma na nemocenské a je sama. Dáša probírá s Petrem, jestli by nebylo lepší s butikem úplně skončit, protože na jeho dotování už nemají peníze.

 

Ivana (David Matásek) znovu shání tchán (Jiří Štěpnička). Ivan se opravdu rozhodne přijmout nabídku Bětky (Alena Mudrová) na exotickou cestu na Havaj, chce ode všeho utéct a změnit svůj život. Simona (Danica Jurčová) žárlí.

 

Monika (Markéta Frösslová) chystá obchodní centrum na oslavu výročí, kterou Vanda ponechá v její režii. S podřízenými si nerozumí. Žárlí na jejich dobré vztahy s Vandou. Vyhodí na minutu Zajdu (Ondřej Sokol), který v opilosti nechal evakuovat obchodní centrum.

 

Plavec se sbližuje s Doubravkou (Vlasta Žehrová), nechá si od ní upéct dort pro Míšu. Pak jí nabídne, že jí sežene odborníka na dýchací potíže.

 

Sledujte další díl seriálu Obchoďák ve středu 28.7. ve 22:25 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!