14. díl: Skladba pro Vandu

Vanda (Tereza Kostková) se chystá na oslavu založení obchodního centra, kde se potká s Jiřím (Martin Trnavský). Ten své vystoupení považuje za téměř poslední šanci, jak se dostat do blízkosti Vandy a pokusit se znovu získat její lásku.
Obchoďák (14) - Obrázek 11
Obchoďák (14) - Obrázek 11

reklama

Napíše pro ni krásnou skladbu, předá jí veřejně partituru a ještě domů pošle květiny. Chce, aby mu dala ještě šanci.

 

Monika (Markéta Frösslová) jde na oslavu se svým otcem, který ji neustále sráží. Regionální ředitel Boris (Martin Zahálka) ji ale všechno vynahradí drahým dárkem.

 

Míša (Anna Kotlíková) nastoupí na brigádu k ostraze, jenže si tam při zásahu způsobí otřes mozku. Plavcová (Alena Vránová) jí chce brigádu zakázat. Jenže pro Míšu je to důležitější, než si rodina myslí: oznamuje, že cílem jejího života je jít na policejní akademii. Vanda s Plavcovou se kvůli názoru na Míšinu výchovu pohádají a Plavcová hledá pochopení u Dáši (Marika Procházková).

 

Radek (Pavel Batěk) se dozví o kriminální minulosti Doubravky (Vlasta Žehrová) a dává jí na místě výpověď nejen z kavárny, ale i jako hospodyni. Doubravce odloučení od Davídka rve srdce.

 

Simona (Danica Jurčová) přistihne Fanyho (Jan Komínek), když se tajně převlíká do lepšího oblečení. On konečně přizná, že dostává peníze od táty

 

Sledujte další díl seriálu Obchoďák ve středu ve 22:25 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!