15. díl: Francouzská masáž

Vanda (Tereza Kostková) začne podezírat Marka (Pavel Řezníček), že se schází s Míšou (Anna Kotlíková) nejen kvůli práci. Má obavy, aby v tom nebylo něco víc. Pozve si Marka k sobě a jasně mu naznačí, že je proti tomu, aby s Míšou chodil.
Obchoďák (15) - Obrázek 3
Obchoďák (15) - Obrázek 3

reklama

Zakazuje Míšinu brigádu v ostraze obchodního centra. Výsledkem je přesně to, co Vanda nechtěla. Míša má pocit, že Marek je jediný, kdo jí rozumí. Rozhodne se Marka svést, a to přímo u něj doma…


Krabáček (Oldřich Navrátil) si vymohl zpět šéfovské místo a začne se Simoně mstít. Simona (Danica Jurčová) je z toho přepadlá o to víc, že se nemůže opřít o Ivana (David Matásek), který je stále na Havaji. Z trudomyslnosti ji tak vytáhne až Fany (Jan Komínek), který získal lístky na punkový koncert.

 

Tržby v butiku se pořád nelepší. Navíc i Petr (Pavel Kříž) je z toho všeho vypětí unavený a navrhuje, aby s tím sekli, ulevilo by se jim. Dáša (Marika Procházková) ho přesvědčí, aby to ještě vydrželi a Petr si kvůli penězům dokonce přibere na doučování problémovou studentku Víchovou. To se mu ale brzo vymstí.

 

Vanda se rozhodla, že se ve vztahu nebude tolik podřizovat Jiřímu (Martin Trnavský) a odmítne jeho nabídku na víkendový výlet do Paříže. Mají naplánovanou brigádu na zahradě, takže jestli chce být s ní, ať se staví s hráběmi. Jiřímu se to moc nelíbí, nicméně pak překvapí, dorazí a zapojí se. Navíc ty galeje pojme s humorem, čímž si získá sympatie nejen Vandy, ale i Plavcové (Alena Vránová).

Sledujte další díl seriálu Obchoďák v pondělí ve 22:25

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!