16. díl: Nanečisto

Boris (Martin Zahálka) posílá Vandu (Tereza Kostková) pracovně do Moskvy. Doufá, že práci nezvládne a on pak bude moci jmenovat Moniku (Markéta Frösslová) ředitelkou obchodního centra. Vanda odjíždí nerada. Má strach o rodinu i o to, že Jiří (Martin Trnavský) jí nevydrží být věrný.
Obchoďák (16) - Obrázek 7
Obchoďák (16) - Obrázek 7

reklama

Plavcová (Alena Vránová) s Vandiným odjezdem zásadně nesouhlasí a vnímá ho jako zradu.

 

Aféra s líbacím videem Petra (Pavel Kříž) a opilé studentky se rozjíždí. Video začne putovat po škole a přes net se dostane až k Míše (Anna Kotlíková). Vanda je odmítne jako podvrh, nevěří tomu. Dáša (Marika Procházková) si myslí, že je to pitomá studentská recese. Jenže sranda končí. Petr je ve škole znemožněný a opije se. Zapomene vyzvednout Evičku (Lilly Spieglová), která se vrátila z lyžařského kurzu. Petra si zavolá ředitelka a chce to řešit jeho odchodem ze školy a odstupným, připočte k vině i taxikaření. Ale Petr chce spravedlnost. Je v tom nevinně a ze školy se vyhodit nenechá.

 

Simona (Danica Jurčová) se dozvídá, že její manžel bude propuštěn a na svobodě stíhán za korupci. Fany (Jan Komínek) kašle na školu. Místo toho se věnuje své nové profesi grafika. Marek (Pavel Řezníček) se vztahu s Míšou zalekl. Uvědomuje si, že je pro něj příliš mladá a nechce jí zkazit život. Davídkovi se stýská po Doubravce (Vlasta Žehrová) a Radek (Pavel Batěk) neví, co s ním. Zuzka (Nela Boudová) volá o pomoc, manžel ji bije a ona se před ním zamkla v koupelně.

 

Sledujte další díl seriálu Obchoďák 6.srpna ve 22:25

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!