9. díl: Bestie

Vanda (Tereza Kostková) si užívá života s Jiřím (Jiří Trnavský), ale přesto má strach, jak Míša (Anna Kotlíková) s babičkou (Alena Vránová) zvládají život bez ní. Míša ji uklidňuje. Vše je v pořádku a nemá se nervovat. Vanda ale nakonec zjistí, že život s Jiřím bude složitější.
Obchoďák (9) - Obrázek 7
Obchoďák (9) - Obrázek 7

reklama

Přichází za ní Olga (Lenka Zahradnická) a sděluje jí, že Jiří se s ní nerozešel. Chce vědět, co na to Vanda. Olze život ve třech nevyhovuje a chce to řešit. Pro Vandu je to šok!

 

Ivan (David Matásek) se nastěhoval k Plavcům do baráku a pořádá kolaudační večeři. Plavcová (Alena Vránová) vypije nějaké víno a je milá a zábavná. Plavec (Petr Kostka) se o ni stará a ukládá ji do postele. Simona (Danica Jurčová) dostane poukaz na taneční pro dospělé. Nabízí Ivanovi, jestli nechce chodit s ní. Ten rád přijímá, aspoň přijde na jiné myšlenky.

 

Fany (Jan Komínek) využívá nabídku táty, a dostává od něj peníze. Zaplatí si autoškolu a koupí i herní konzoli. Pozve Míšu a prožijí spolu fajn odpoledne. Fanymu se Míša líbí a políbí ji. Míša si z něj dělá legraci, rozhodně s ním nechce nic mít.

 

Evka (Lilly Spieglová) je nešťastná, že jí táta (Pavel Kříž) dělá ve škole ostudu. Na lyžák pojedou do Alp a on se s tím nedovede smířit. Eva se za něj stydí. Petr je ale ve skutečnosti naštvaný kvůli tomu, že nemají peníze, a tak může zaplatit lyžák jen Evce – a i kvůli tomu si musí vzít extra jízdy v taxíku. Je ale tak unavený, že ve škole usne. Ředitelka mu dává nůž na krk – buď bude taxikář, nebo učitel…

 

Sledujte Obchoďák ve středu ve 22:25 na Primě

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!