Prima Partička si zahraje s olympionikem Hradilkem!

Poslední premiérová Prima Partička zazáří ve čtvrtek večer. Klasické složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný tentokrát doplní sportovec Vavřinec Hradilek. Bavte se!
Prima Partička v akci
Prima Partička v akci

reklama

Premiérová Prima Partička startuje ve čtvrtek 26. dubna ve 21.35 na Primě!

Začneme hrou Dva v tom. Překoná Igor s Michalem svůj tradiční problém naladit se na stejnou notu? Tentokrát ve stáji na koňské téma. Reklamace přinese stížnost na koupi vodního děla, které přichází k prodavači Michalovi reklamovat Igor. Jenže netuší, co si vlastně koupil. Pár slov zapojí i dnešního sportovního hosta. Maturitní zkouška čeká na čtyři aktéry, kteří mají na tvorbu příběhu jen 1 slovo, 2 slova, 3 nebo 5 slov.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (13) - upoutávka

Detektor lži prověří setkání kamarádů z vojny po mnoha letech alias Michala s Richardem. Správnost odpovědí bude určovat Bohouš. Čelovka čeká na Richarda (Kolumbus) a Bohouše (Mozart). Dostojí Richard své pověsti v hádání? Pro neslyšící bude tlumočit Michal a ve studiu přivítá moderátor Igor – koho jiného než skutečného Vavřince Hradilka!

Prima Partička
Prima Partička

Těšte se na pořádnou porci zábavy.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!