Prima Partičku zrežíruje komik a režisér Milan Šteindler

Připravte se, jedeme dál s Prima Partičkou. Premiérový díl ve složení Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Daniel Dangl, hudební mág Marián Čurko a Michal Novotný doplní jako další host Milan Štaindler. Bavte se!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Prima Partička (13) - upoutávka

reklama

Prima Partičku sledujte ve čtvrtek 23. listopadu ve 21.35 na Primě!

Dva v jednom zahájíme v tradičních dvojicích s tématem boxer a jeho trenér. Dojde k nějakému zlepšení u dvojice Igor a Michal S.? Role nespokojeného režiséra se ujme Milan Šteindler. A zrežíruje reklamu na šampon. Vypravěči budou Michal S. s Igorem – příběh pacient u urologa a jejich alter ego. Překlad čeká na dnešního hosta Bohouše alias Michala N. Japonský vědec Milan bude vysvětlovat, jak udělat narkózu pomocí čaje. Párty bude u koho jiného než u Richarda. Antistresové prso, afrodiziakum, hůl Miloše Zemana a mořská panna – jak si pánové rozhodí tyto úkoly?

Těšte se, kdo přijde příště!

Milan Štaindler s Prima Partičkou
Milan Štaindler s Prima Partičkou

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!