Tah dámou. To je PARTIE na Primě, každou neděli v 11.00

Nový slogan Partie je „tah dámou“. Dáma je velmi důležitá figura. "Král bez dámy je jenom půlka. Je to tak na šachovnici, je to tak v životě. Ale pro dámu je to i zavazující, že musí být pro krále pořád dámou. Když přestane být, tak často pozbyde i toho krále,“ říká moderátorka Terezie Tománková.
Terezie Tománková
Terezie Tománková

reklama

Moderátorka Terezie Tománková v nové sezoně Partie nafotila nové snímky.

Prohlédněte si ji na videu:

 

 

„S Partií jsem samozřejmě vždycky nervózní, protože mám nové hosty, nová témata a je to živé vysílání, živý rozhovor a nikdy nevíte, jak bude dotyčný reagovat a kam se ten rozhovor bude stáčet, ale před fotoaparátem jsem někdy nervózní ještě více,“ doplnila.

Partie je vedle hlavní zpravodajské relace druhým nejstarším pořadem televize, vysílá se od února 1998. Prvenství drží Prima ZOOM Svět.

Během dvou dekád si Partie prošla změnami, počet hostů se ustálil na dvou, tak aby politik měl vždy svého oponenta. Výjimkou jsou vydání, kde je hostem prezident nebo speciály.

Terezie Tománková
Terezie Tománková

 

Partie si vydobyla výsadní postavení a může být tedy právem označována jako Dáma, která kraluje nedělnímu dopoledni na Primě a politici ji vnímají jako rovnocennou partnerku, která se nebojí zeptat, a když je potřeba, budí respekt, ale zbytečně neznevažuje. Vystřídalo se v ní deset moderátorů a odvysílalo se téměř šest set dílů. Shrnuje zásadní dění politického týdne v padesáti minutách a nejinak tomu bude i v nové sezoně.

Pořad PARTIE sledujte každou neděli v 11.00 na Primě

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Partie 9.9.2018 - upoutávka

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!