BEST OF Pevnosti Boyard: Jak bojoval kapitán Jakub Prachař?

První čeští soutěžící na francouzské pevnosti to mají za sebou. Soutěžní tým vedl Jakub Prachař, herec z Ohnivýho kuřete, který nás celým dílem provázel hlavně s obrovským množstvím hlášek. Podívejte se na všechny jeho úkoly, které nezapomněl vtipně okomentovat.
Překoná Prachař svůj velký strach?
Překoná Prachař svůj velký strach?
archiv Prima

CELÝ DÍL PEVNOSTI BOYARD MŮŽETE VIDĚT NA PRIMAPLAY!

1. díl historicky prvního týmu Čechů na Pevnosti Boyard jste viděli. Tým s kapitánem Jakubem Prachařem zvítězil a přinesl vysoký obnos pro organizaci Helppes.

Historicky první Češi se utkali s Pevností Boyard ve složení Jakub Prachař, Vojtěch Kotek, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová a Hana Kynychová. Moderuje Libor Bouček a v roli otce Fura se poprvé představil Jan Rosák.

Český otec Fura si speciálně na vymýšlení úkolů pro Jakuba Prachaře pořádně smlsl. Jakuba hnal především do fyzicky náročných štací a nakonec si ho pozval k sobě do věže. Prachař si podle všeho nejvíce užil právě úkol s názvem tobogán, který kombinoval všechno, z čeho má strach - vodu a úzké stísněné prostory.

Podívejte se na jeho nejlepší úkoly z Pevnosti Boyard:

BOX:

Pevnost Boyard 2016 - Box
Pevnost Boyard 2016 (1) - Box

TOBOGÁN:

Pevnost Boyard 2016 - Tobogan
Pevnost Boyard CZ (1) - Tobogán

OTEC FURA:

Pevnost Boyard 2016 - Otec Fura a Jakub Prachař
Pevnost Boyard CZ (1) - Otec Fura a Jakub Prachař

 

Kdo z prvních soutěžících vám přišel nejšikovnější? HLASUJTE TADY:

 

Kolik tým Jakuba Prachaře vybojoval pro nadaci HELPPES? Vyhrajte s námi poukázku!

Pevnost Boyard

Vyhrajte poukaz na únikovou hru ve stylu Pevnosti Boyard v hodnotě 1 200 Kč!

Helppes je jediná profesionální nezisková organizace svého druhu v České republice, která je registrovaným poskytovatelem sociálních služeb. Helppes pomáhá osobám s nejrůznějšími druhy handicapů na jejich cestě k integraci, soběstačnosti a samostatnosti prostřednictvím speciálně vycvičených psů. Helppes poskytuje zcela komplexní soubor souvisejících služeb – od zaškolení žadatele o speciálně vycvičeného psa přes jeho výuku a proškolení, předání psa a secvičení se psem až po následný servis po celou dobu aktivní služby psa.

Helppes poskytuje všechny své služby pomocí profesionálního týmu nejen odborníků na výcvik psů, ale i pracovníků v sociálních službách s odborným vzděláním pro práci s osobami se zdravotním postižením. Služby jsou poskytovány na základě smlouvy o poskytování sociální služby dle zákona o sociálních službách a Standardů poskytování sociálních služeb, které odpovídají jak standardům českým, tak standardům mezinárodním a kladou ty nejvyšší nároky na všechny pracovníky, spolupracovníky i dobrovolníky. Více na www.helppes.cz.

Pevnost Boyard uvidíte poprvé už v sobotu ve 20.15 na Primě!

 

reklama