Dejdar jako velitel týmu na Boyardu? Křičí a škrtí soutěžící!

A všechno v legraci. Podívejte se na exkluzivní scénu ze sobotního prvního dílu Pevnosti Boyard, který uvidíte na Primě ve 20.15.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pevnost Boyard II (1) – Dejdar jako kapitán škrtí kolegy

reklama

Martin Dejdar je známý tím, že je velice soutěživý. Během natáčení byl plný energie a rozhodně se nedržel zpátky, naopak. Takže, když přišla youtuberka a modelka Jitka Nováčková s tím, že nepřinesla z jedné disciplíny klíč, měla to spočítané, vrhl se na ni Martin Dejdar!

Na co se můžete těšit v sobotní Pevnosti Boyard?

Nováčkovou by nenapadlo, že bude na pevnosti lyžovat, a ještě se při tom pořádně zapotí. Líbili se jí Pačes i Paklíč. Vážila si Martina Dejdara jako kapitána, který byl podle ní excelentní, je srdcař a dává do toho maximum. Ocenila také otce Fura, kterému vykala a měla k němu velkou úctu. Normálně má hádanky ráda, ale na pevnosti pracují také nervy.

Focení se žalářníkem nesmí chybět
Focení se žalářníkem nesmí chybět

Pro Martina Zounara byla asi nejzajímavější disciplína Lepidlo – šílený elastický modrý obleček, ve kterém vypadá jako spermie. Když ho otec Fura uviděl, tak se neuvěřitelně smál. Původně si myslel, že se bude klíčovat na modrou, pak ale dostal brýle… A v duchu si říkal, co je to za lepidlo, že ho takhle přilepí a drží. To bylo lepidlo na lino.

Syn Martina Dejdara, Matěj, soutěž Pevnost Boyard v životě neviděl, den předtím, než odlétal, se teprve podíval, o co jde. Sestra s tátou a mámou mu ukázali videa, kde jsou pavouci a hadi, a to málem nedal, protože z nich má hrůzu. Ale výšky a potápění mu rozhodně nevadí.

Podívejte se na celý díl na Primě už tuto sobotu ve 20.15. Po odvysílání ho najdete online!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!