Kolikrát denně musí otec Fura vyběhnout do věže, prozradil Jan Rosák během rozhovoru na Pevnosti Boyard

Jak vypadá místo, kde otec Fura pokládá své hádánky? Kolik schodů musí denně vyběhnout představitel hybatele dění na Pevnosti Boyard? To nám všechno prozradil Jan Rosák přímo ve své pohádkové věžičce během natáčení Pevnosti Boyard 2017.
Pevnost Boyard CZ 2017 - Co je nejhorší na práci otce Fury?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Český tým se po roce znovu vrátil na místo činu a připravil další ročník Pevnosti Boyard, ve které soutěží české týmy. Jednou z nejmilejších postav je jistojistě český otec Fura, kterého představuje oblíbený Jan Rosák.

Pokud chcete herce a moderátora během natáčení Boyardu potkat, musíte za ním až do jeho věžičky. Ta je velice úzká, stěží se tam vejdou tři lidé (nezapomínejme na kameramana). O nic prostornější nejsou ani schody věže, které jsou úzké (dvoumetrový žalářník by se už na schodech nejspíš zasekl) a tmavé. Natáčení Pevnosti probíhalo v půlce června, kdy celou Francii zužovalo skandální horko blížící se ke 40 stupňům Celsia.

Jak takové horko zvládá Jan Rosák, který nedávno oslavil sedmdesátiny? Charismatický herec vám v rozhovoru ukáže důmyslné větrání ve věži, které kdyby nebylo, promění se prosklený kamrlík v učiněné peklo. Stejně tak Jan Rosák prozradí, kolikrát denně musí vybíhat schody.

A proč obdivuje tolik ženy? Podívejte se na celý rozhovor s představitelem otce Fury!

Reklama
Reklama