Nestihli jste premiérový díl Pevnosti Boyard s Neumannovou? Podívejte se na Prima PLAY!

Už tuto sobotu Pevnost Boyard znovu otevřela své brány, aby uvítala další slavné soutěžící z České republiky. Hlavou celého týmu je zlatá olympionička Kateřina Neumannová. Jak se jí hodila sportovní minulost? A kdo málem nakrmil tygry? Podívejte se v našem online archivu Prima PLAY.
Tým před branami pokladnice
Tým před branami pokladnice
archiv Prima

reklama

Každou sobotu můžete sledovat premiérové díly Pevnosti Boyard na Primě ve 20.15.

Pokud jste celý díl nestihli, v online archivu Prima PLAY najdete vždy odvysílaný díl!

Neumannová v pračce

V dalším dílu Pevnosti Boyard jste mohli sledovat Kateřinou Neumannovou, která si bravurně poradila s bojem v blátě, kde Agáta Prachařová zcela shořela Kateřina předvedla svou skvělou fyzičku i v úkolu s názvem Pračka.

Leona Machálková už na Pevnosti jednou byla

Jediná slavná Češka si na Pevnosti Boyard už zasoutěžila – před 17 lety se Slováky. Leona ukázala neuvěřitelně týmového ducha!

Herec milující adrenalin

Daniel Bambas miluje adrenalin, a tak ho Otec Fura rozhodně nešetřil. V soutěži do úkolu nastupuje jako první a potká se s hady!

Martin Písařík si sáhl na dno

Mladý herec naopak nemusí ani houpačky a kolotoče, proto ho v takové situaci musel vidět sám velký Fura.

Kouzelníkovi nedošel humor ani v akvárku s hady

Klaustrofobický úkol dostal kouzelník a komik Richard Nedvěd, kterého můžete znát jako semifinalistu první řady Česko Slovensko hledá talent.

Pro koho tým soutěžil?

Česká olympijská nadace (ČON) – charitativní projekt Českého olympijského výboru

Podporuje děti, kterým ve sportování brání nedostatek financí. Finanční náročnost sportu lze vyřešit právě přes Českou olympijskou nadaci, která pomáhá nejen olympijským sportům a budoucím olympionikům, ale také dětem, které si zvolily neolympijský sport a sport například jako volnočasovou aktivitu. Nezáleží na talentu dítěte, ale na chuti sportovat. Mimo finanční podporu se činnost ČON zaměřuje také na plnění sportovních snů podpořených dětí. Nejčastěji se jedná o osobní setkání, zatrénování si či fandění svému sportovnímu idolu osobně na velké soutěži. Patrony nadace jsou olympijští medailisté, kteří plnění snů, spolu s prezidentem nadace, Janem Železným, zajišťují.

Máte doma malého sportovce, ale jeho aktivity jsou nad rámec vašeho rodinného rozpočtu? Více na www.olympic.cz/nadace.

reklama

reklama