ONLINE CHAT: Ptejte se Hanky Kynychové, členky prvního soutěžního týmu v Pevnosti Boyard

Česká verze legendární soutěžní show Pevnost Boyard konečně přichází na obrazovky. A vy máte možnost se ještě před její premiérou na cokoli zeptat jedné ze soutěžících prvního týmu, cvičitelky Hanky Kynychové.
Hanka v soutěži zažila hodně krušné chvíle
Hanka v soutěži zažila hodně krušné chvíle
archiv FTV Prima

reklama

Na slavné francouzské televizní soutěži většina z nás doslova odrostla, takže vám asi nemusíme připomínat, že je plná extrémně těžkých, fyzicky i psychicky náročných úkolů.

Cvičitelka Hanka Kynychová má sice výbornou fyzičku, ale ta jí tentokrát při jejím úkolu moc nepomohla. Otec Fura si pro ni totiž vymyslel něco specálního. Musela projít uličkou plnou hadů, jedovatých i škrtičů, a dokonce na ně sahat, aby na jejich břiše našla napsanou třetí indicii. Pro ženu, která trpí fobií z hadů, to byl tedy opravdu náročný úkol. „Měla jsem frekvenci v kolenou vyšší než Elvis Presley," říká Hanka.

Podívejte se sami:

 

Co myslíte, podařilo se Hance najít indicii? A jak se jí v Pevnosti líbilo?

Své otázky pište ZDE. Hanka na ně bude odpovídat po skončení pátečního MiniDuelu od 17.50 hodin.

Hanka Kynychová PB Foto:

V první epizodě Pevnosti Boyard se kromě Hanky Kynychové představí Jakub Prachař jako kapitán týmu. Jejich parťáky pak budou kolegové ze seriálu Ohnivý kuře, Jan Dolanský a Kristýna Leichtová, a herec a režisér Vojta Kotek. Jak všichni ustojí náročné zkoušky v obávané Pevnosti Boyard, se dozvíte už tuto sobotu večer na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pevnost Boyard CZ 2016 (1) - upoutávka

 

Všechny odvysílané díly včetně bonusů najdete na Prima PLAY.

 

Využijte této příležitosti a posílejte Hance už teď své otázky:

Mohlo by vás taky zajímat:

 

 

 

 

 


reklama

reklama