Pevnost Boyard pomáhá (nejen) dětem

Pevnost Boyard je nejen napínavá adrenalinová soutěž, ale také pořad, který hodně pomáhá. Za šest dílů zatím získal pro různé charitativní projekty více než 1 300 000 Kč. V březnu vás čekají nové hvězdné týmy, ostřílený moderátor Libor Bouček a v roli otce Fura pokračuje Jan Rosák.
Tým vydělal peníze vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko
Tým vydělal peníze vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko
archiv Prima

reklama

VŠECHNY DÍLY PEVNOSTI BOYARD NAJDETE V ONLINE ARCHIVU Prima PLAY

Jak se bude dařit dalším statečným?

Sledujte od 4. března každou sobotu ve 20.15 na Primě!

Poslední odvysílaný tým ve složení Jan Čenský, Eva Decastelo, Lukáš Langmajer, Dušan Chrástek a Karel Hynek se musel hodně snažit, aby vydělal peníze pro Nadační fond (NF) Kolečko. Nakonec z toho bylo krásných 127 200 Kč. Tento tým aktuálně předal symbolicky vybavení a materiál dětské traumatologii ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové a udělal také radost malým pacientům či jejich maminkám drobnými dárky. Někteří se vrhli i na roznášení obědů.

NF Kolečko

Nadační fond Kolečko od roku 2004 podporuje finančně a materiálně centra dětské traumatologie a realizuje programy prevence úrazů dětí zejména v silničním provozu. Dělá vše pro to, aby se dětem na silnici nic nestalo. Ne vždycky se to podaří. Pak se snaží pomoci těm, které utrpěly jakýkoliv úraz. Hlavním cílem je zlepšit a urychlit proces léčení pomocí moderních přístrojů a pomůcek a zpříjemnit pobyt v nemocnici. Výtěžek bude použit na vybavení lůžkového oddělení Centra dětské traumatologie Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Více na www.kolecko.cz.

Premiérové díly Pevnosti Boyard můžete sledovat od 4. 3. na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!