První hvězdný soutěžící Boyardu skončí tuto sobotu v žaláři. Uhodnete kdo? Hlasujte!

V Pevnosti Boyard jde nejen o to získat v úkolech všechny klíče a indicie, ale také úkol udělat včas. To se do této doby soutěžícím vždy povedlo. V sobotu ve 20.15 na Primě však uvidíte prvního nešťastlivce, který úkol nestihl a zůstal trčet ve francouzském žaláři. Uhodnete kdo? Hlasujte v článku!
Tým s Janem Rosákem
Tým s Janem Rosákem
archiv Prima

reklama

Sledujte v sobotu 4. března ve 20.15 na Primě!

Kateřina Neumannová, Leona Machálková, Daniel Bambas, Martin Písařík a Richard Nedvěd – to jsou soutěžící na Pevnosti Boyard, které jste ještě neviděli!

I když se Kateřina Neumannová na Boyard připravovala tak, že trénovala potápění na Lipně, nemusí to vždy znamenat, že zlatá olympionička je připravená na obrovskou smršť, kterou může Boyard připravit.

Leona Machálková má už zkušenosti ze slovenské verze pořadu, to se však událo před 17 lety, ale Leona se odhodlala znovu. Pomohou jí zkušenosti z minulosti? Ačkoliv se všichni úzkostlivě připravovali, herec Martin Písařík to odmítl, aby se nebál ještě víc, zatímco Daniel Bambas miluje adrenalin a na Pevnost se vysloveně těšil. A jak dopadne komik a kouzelník Richard Nedvěd?

Nápovědu můžete nalézt tady

V každém případě někdo z nich poprvé v historii českých VIP soutěžících zůstane v žaláři. Kdo nestihl úkol?

HLASUJTE:

Tento tým bojuje za organizaci se jménem Česká olympijská nadace (ČON) – charitativní projekt Českého olympijského výboru

Podporuje děti, kterým ve sportování brání nedostatek financí. Finanční náročnost sportu lze vyřešit právě přes Českou olympijskou nadaci, která pomáhá nejen olympijským sportům a budoucím olympionikům, ale také dětem, které si zvolily neolympijský sport a sport například jako volnočasovou aktivitu. Nezáleží na talentu dítěte, ale na chuti sportovat. Mimo finanční podporu se činnost ČON zaměřuje také na plnění sportovních snů podpořených dětí. Nejčastěji se jedná o osobní setkání, zatrénování si či fandění svému sportovnímu idolu osobně na velké soutěži. Patrony nadace jsou olympijští medailisté, kteří plnění snů, spolu s prezidentem nadace, Janem Železným, zajišťují.

Máte doma malého sportovce, ale jeho aktivity jsou nad rámec vašeho rodinného rozpočtu? Více na www.olympic.cz/nadace.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!