Video deník Michala Kavalčíka z Pevnosti Boyard: Jaká byla cesta do Francie a kde hvězdy bydlí?

Moderátor primáckých Divošek Michal Kavalčík si Pevnost Boyard užíval plnými doušky. Podívejte se na jeho "vlog", tedy video z cesty na Pevnost Boyard. Video vám ukáže všemožné zákulisí francouzského fenoménu.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pevnost Boyard CZ 2017 (2) - Pevnost Boyard očima Michala Kavalčíka

reklama

DEN PRVNÍ – ODLET

5:15 – Budíček – nechci vstávat, ale vidina selfíčka s PAKLÍČEM mi dává sílu:) Odjíždíme na letiště.

6:00 – Jsme na letišti. Zjišťuji, že s náma letí Dáda a má sebou užovku Jůlii :) Tenhle výlet bude maso! 

7.10 – Praha Ruzyně – ranvej – pomalu odlepujeme kola a nálada je skvělá. Dáda si tajně fotí Sebastiána.

10:15 – Přistáváme v Paříži a přesedáme na let do Bordeaux. Lumír Olšovský si fotí AJFELOVKU se slovy: Ty vole ta je vidět i z letadla :D

11:35 – Jsme v Bordeaux a vitá nás vedro 35 stupňů. Čeká se na Romana Šebrleho a Zuzku Hejnovou, kteří se ztratili v hale. Podle mě, ale Roman tajně kupoval červené do auta

12:00 – Vyrážíme směr hotel a před náma je cca 1,5 cesty. V autě se snaží všichni otevřít láhev Bordeaux. Nemáme otvírák. Na benzince Roman kupuje kombinačky. Hurá víno je otevřeno. 

14:00 – Přijíždíme na krásný romantický hotel. Wifi funguje, takže všichni jsou šťastni. Jdem na oběd.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pevnost Boyard CZ 2017 (2) –Házená

15:00 – V místní vyhlášené restauraci si objednáváme špagety s kuřecím. Bohužel jsme zapomněli, že nejsme v Itálii. Maso zmizelo, jen špagety zůstaly. Podle mě si kuchař tajně vzadu googlil Matěje Rupperta, který na něho plynulou francouzštinou mluvil asi 4 minuty. A my se válíme smíchem.

17:00 – Je takové vedro, že si jdu do krámku vedle hotelu koupit dvě trička a nové lehčí kraťasy. V obchodě zapomínám při placení svou kameru gopro.

18:00 – Zkoušíme si teamové oblečení a podstupujeme brífing ohledně zítřejší pevnosti. Během pokynů režiséra si Bouček neustále s někým píše a hulí jednu elektr. cigaretu za druhou. Dáda si dává novou rtěnku. Zuzka si během schůze googlí, kdo je náš spolucestující v autě Ed Sheeren. Promiňte hokejistu Jakuba Voráčka:)

19:30 – Vydáváme se na zdejší pláž fotit promo fotky a točit videa. Pláž je úžasná, jen koupat se jaksi nejde. Je odliv. Foret točí už asi 15 min selfí videa.

20:30 – Vracíme se do hotelu převlíct. Zjišťuji, že jsem v obchůdku nechal kameru gopro :-( Tím pádem si zítra nenatočím příjezd na pevnost Boyard. Ach jo. Ve dveřích potkávám Aničku Slováčkovou, která právě přiletěla pozdějším letem. Zjišťuji, že budem spolu v 1. teamu. Mám radost.

21:30 – Den zakončujem na pláži v místním super baru u Papouška. Pochutnáváme si na místních lahůdkách. Anička ochutnává poprvé v životě ústřice. Probíráme strategie, jak zítra vyhrát a neudělat si ostudu. 

23:33 – Hokejky Voráček (a ten druhej plesatej, jak ted hraje v KHL – prosím dopiš si jméno, ja už nevim) se hádají, kdo bude platit.

23:45 – Ulehám na letiště v hotelovém pokoji a těším se na best den v mém životě. Budu bojovat pro dobrou věc v pevnosti Boyard !!!

DEN DRUHÝ – SOUTĚŽ

6:15 – Budíček! Ano je to brzo, ale adrenalin přebíjí ranní únavu. Oblékám si dres pro dnešní boj.

7:00 – Auto nás odváží do přístavu k nalodění.

7:30 – Během cesty domlouváme strategii na pevnost. Roman Šebrle zjištuje, že si nevzal z hotelu plavky:) 

8:00 – Přijíždíme k pobřeží a vítá nás Otec Fura – pardón Honza Rosák. Neustále někoho natáčí, prý pro pořad Pepíka Klímy. Dělám mu stativ!

8:30 – Náš Titanik je asi 400 metrů od PEVNOSTI BOYARD a všichni si děláme fotky a videa. Anička Slováčková vysílá poprvé přes FB živě a má neskutečný úsměv na tváři.

9:00 – Jsme u pevnosti a nastupujeme do velkého koše, kterým nás přesouvají nahoru. Lumírovi Olšovskému se dělá blbě a chce odstoupit ze soutěže.

9:15 – Jsme v pevnosti a nedýcháme! Je to neskutečné místo a atmoška.

9:30 – Usedáme ke školení a pán Gerárde z Francouzské produkce nás seznamuje perfektní angličtinou à la Louis De Funes s tím, co nás čeká.

10:30 – Režisér volá všechny na plac a přeje nám hodně štěstí! Libor Bouček si dělá s náma všema SELFÍČKO.

10:45 – HRA ZAČÍNÁ – držte nám palce!

13:00 – Konec našeho boje – jsme na sebe neskutečně hrdí a podařilo se nám vybojovat hooodně financí pro dobrou věc.

13:30 – Na pevnosti dostáváme super oběd a vzpomínáme na všechny detaily, kterýma jsme si prošli a jak Anička plakala u švábů, ALE dala to!!! Je to největší borka.

14:00 – Odplouváme z pevnosti a je nám fakt smutno. Je to ten pocit, kdy víte, že už se sem asi nikdy nepodíváte. Poslední fotky s pevností v zádech.

16:00 – Přijíždíme na hotel a jsem total K.O., jdem odpočívat.

18:00 – Jdu se zeptat do krámku kde jsem nechal své Goučko, jestli ji paní našla. Hurá, Goučko mi vrátila – skáču radostí!

20:00 – Všichni se potkáváme na místní pláži a slavíme do ranních hodin náš boj a výhru pro dobrou věc!

Tahle noc bude dlouhá....

DEN TŘETÍ – NÁVRAT

7:00 – Budíček!!! Těžkej budíček!!! Protože mejdan na pláži a oslava trvala do 3 do rána a jelikož všechen alkohol platil hokejista Ed Sheeren (promiňte Voráček), tak bolí i hodně hlava. Snídaně v hotýlku a nástup do auta.

8:00 – Odjíždíme a čeká se na Dádu. Nechala si na pokoji Jůlinku :)

Cestou v autě přidává Dádinka na svůj včera čerstvě založený instáč rozmazané fotky z večírku.

9:00 – Přijíždíme na letiště v Bordeaux. Je hezky. 33 stupňů. Nikomu se nechce domů. Sebastianovi je špatně a blinká do odpadkového koše s nápisem “I LOVE FRANCE” :D

10:30 – Odlet do Paříže – v letadle všichni spí krom Dády. Přidává videa na instastories.

11:30 – Paříž – Matěj Ruppert kupuje za poslední prachy dárky domů. Chybí mu 12€ – pučuje mu Sebastian.

12:45 – Kola se odlepují a frčíme na Prahu.

V letadle všichni spí až na mě – je mi strašně blbě a modlím se za vodu a prášek na hlavu.

Cca po 14 h – PRAHA !!!! Loučíme se a těšíme se na náš díl, až bude na Primě.

Bylo to velké – bylo to maso – byl to best zážitek. V pátek nebudeme u TV dýchat !!! Ať žije BOYARD !!!!

reklama

reklama