Aspoň že existuje jeden muž, který ví, Po čem ženy touží

Existují filmy, u kterých nezáleží na roku výroby. Nezáleží na tom, jak jsou staré, ani na tom, jestli v jejich žánru zrovna září nějaká premiérová novinka; jejich lesku to neubere. A přesně taková je romantická komedie Po čem ženy touží. Milá a inteligentní. V sobotu ve 20.15 na Primě
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Po čem ženy touží - upoutávka

reklama

Nick Marshal (Mel Gibson) je proutník a egoista s našlápnutou kariérou v úspěšné reklamní agentuře, který si život příliš nekomplikuje přemýšlením o morálních hodnotách. Ženy užívá a používá jako doplněk svého excentrického života, aniž by jim přikládal nějaký hlubší význam.

O to větší je jeho překvapení a zklamání, když na slíbené místo kreativního ředitele v agentuře je místo něj jmenována právě žena – ambiciózní Darcy Maguire (Helen Hunt).

A pak se to stane. Ve snaze připravit se na poradu v práci, kam má každý přijít s nápady na reklamu sady ženských produktů, uklouzne Nick v koupelně a s fénem v ruce spadne do napuštěné vany. Stále trochu otřesený z prodělaného elektrošoku se druhý den ráno probudí a s hrůzou zjistí, že slyší, co si ženy myslí!

Přirozeně to vede k celé sérii komických situací, ovšem pozvolna i k rostoucímu porozuměním mezi ním a Darcy, které se nakonec vyvine v hlubší vztah. Jenže pak se Nick zachová jako podrazák, když Darcy ukradne myšlenku na reklamní kampaň pro Nike. V důsledku toho dostane Darcy padáka a Nick morální kocovinu. Ale půjde to mezi nimi vůbec ještě zachránit? A co se vlastně stane s Nickovým nevšedním darem? Možná tušíte odpověď na tu první otázku. A co se té druhé týče, nechte se překvapit.

Po čem ženy touží Foto:

Věděli jste, že…

  • Film měl premiéru v roce 2000 a setkal se s nebývalým komerčním úspěchem. S rozpočtem pouhých 70 milionů dolarů vydělal svým tvůrcům celosvětově 374 milionů.
  • Po čem muži touží – tak se mělo jmenovat volné pokračování snímku a hlavní roli v něm údajně měla ztvárnit Cameron Diaz. K jeho natočení ale nikdy nedošlo.
  • Zástupci značky Nike ve filmu jsou ve skutečnosti opravdoví zaměstnanci Nike, nikoli herci.
  • Scéna, kde si Nick Marshal alias Mel Gibson voskem depiluje nohy, není hraná. Skutečně si je depiloval.

Chybička se vloudila…

Když Darcy pozve Nicka do svého nového bytu, vidíme, jak si Nick stojící ve dveřích povoluje kravatu. V dalším záběru ji má však zase utaženou.

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!