Poklad z půdy na podzim 2019 přijde do třetice

Právě v těchto dnech se vydal Jan Rosák objevovat další Poklad z půdy! Díky obrovskému úspěchu první a druhé řady a lavině zájemců, kteří poslali své domnělé cennosti, se můžete na podzim těšit na již třetí sérii pátrání nejen po půdách diváků televize Prima.
Poklad z půdy 5
Poklad z půdy 5

reklama

Ani tentokrát nebude při odkrývání tajemství předmětů nouze o kousky velmi cenné, či naopak naprosté braky, ale i velice bizarní záležitosti. „Myslel jsem, že mě už nic nepřekvapí, ale při první a druhé sérii jsme v Pokladu z půdy měli takové kousky, že jsem doslova zíral. Kožich z tuleně, deštník z Titaniku či masážní sadu jako z Postřižin,“ vyjmenovává Jan Rosák. Jakou cenu má brož po babičce? Je zaprášený obraz cenným dílem? Na to odpoví odborníci z řad starožitníků, kteří se o největší skvosty utkají v mini aukci. Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení.

Poklad z půdy 2
Poklad z půdy 2

V každé epizodě třetí řady pořadu Poklad z půdy budou odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat 5 starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti-starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci první série pořadu Poklad z půdy padla dokonce taková částka, jakou je půl milionu korun!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!