Poklad z půdy přinese hanbaté překvapení a nečekaný kup

Oblíbený pořad Poklad z půdy se po úspěchu předchozích sérií vrací i tento podzim. V páté řadě se mohou diváci opět těšit na moderátora Jana Rosáka a spoustu zájemců a jejich více či méně cenné poklady, které našli nejen na svých půdách. Sledujte v pondělí 28. září ve 21.35 na Primě.
Poklad z půdy 28.9.2020 Soška s překvapením
Poklad z půdy 28.9.2020 Soška s překvapením
Prima FTV

reklama

Že i tak zdánlivě obyčejná věc denního použití, jako je pásek, může být skutečným uměním, ukáže další díl oblíbeného pořadu Poklad z půdy. Porcelánová váza od Carla Klimta zdobená andělíčky a květy se dědila v rodině po generace. Bude se dědit i nadále, nebo starožitníky v aukci zaujme? Skutečnou kuriozitu, která Janu Rosákovi i starožitníkům vyrazí dech, bude skrývat dřevěná soška svatého Potina. Její dražba bude navíc vskutku humorná!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poklad z půdy (5) - upoutávka

Všem divákům Pokladu z půdy je jistě známý stálý návštěvník pořadu, pan Standa, který se pokoušel v minulých řadách prodat nejprve sošku koní a poté skicu koní. Nyní přinesl konečně skutečný Poklad z půdy – hodiny z poloviny 19. století, a to ve velmi dobrém stavu.

Poklad z půdy 28.9.2020 hodiny
Autor: Prima FTV Poklad z půdy 28.9.2020 hodiny

Závěr epizody si posvítí na francouzskou secesní lampičku ze zlaceného bronzu, jejíž odhadní cena majitelku skutečně zaskočí. Při aukci, která nabere pěkně rychlé obrátky, nakonec ještě usmlouvá daleko větší sumu…

Stejně jako v přechozích řadách v každé epizodě odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňují pět starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně mohou koupit experti-starožitníci v miniaukci.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!