Poklad z půdy startuje na podzim pátou premiérovou řadou

Jan Rosák opět během prázdnin nezahálel a vydal se objevovat další Poklad z půdy! Díky obrovskému úspěchu odvysílaných řad a lavině zájemců, kteří poslali své domnělé cennosti, se můžete již od pondělí 31. 8. těšit na Primě na již pátou sérii pátrání nejen po půdách diváků televize Prima.
Poklad z půdy 5
Poklad z půdy 5

reklama

Ani tentokrát nebude při odkrývání tajemství předmětů nouze o kousky velmi cenné, či naopak naprosté braky, ale i velice bizarní záležitosti. Na cenu všech přinesených věcí odpoví odborníci z řad starožitníků, kteří se o největší skvosty utkají v mini aukci. Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení.

Poklad z půdy 2
Poklad z půdy 2

V každé epizodě čtvrté řady pořadu Poklad z půdy budou odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat 5 starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti-starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci první série pořadu Poklad z půdy padla dokonce taková částka, jakou je půl milionu korun!

Premiérové díly pořadu Poklad z půdy startují od pondělí 31. 8. na Primě ve 21.35 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!